Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kendo Haryu 125mm 13

Berke Öztürkmen

Daimi Üye
Adı
BERKE ÖZTÜRKMEN
Nedir o?

Arabaya isteyene vermek üzere Haryu doldurmuştum. Tek bir tane kalmamış hepsini dağıtmışım.

Plankton için ayırdıklarım da yok olmuş.
Abi saka bir yana istemiyorum da su tackle house feed popperlardan varsa bir toplu hatira fotografi alabilir miyiz :) :) :)

Sent from my HTC Desire HD A9191

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Abi saka bir yana istemiyorum da su tackle house feed popperlardan varsa bir toplu hatira fotografi alabilir miyiz :) :) :)

Sent from my HTC Desire HD A9191
Aklıma getirmeyin böyle şeyler,:cool: bugün üst kata çıkıp haryu araken elimdeki abartılardan kurtulmayı düşündüm.

Burada Başar isminde bir arkadaş var senin evi soyacağım diyordu, hala yapmadı bu işi. :mad:

Allochthonous

Aktif Üye
eğer kendo haryu 13 bulamazsan ,alternetif olarak ryobi trappers 108 no 19 tavsiye ederim. Modelleri birbirine çok benizyor , ryobi kendodan bir gömlek daha üstün. fiyatıda 20 tl olması lazım.

Pellegra45

Aktif Üye
Adı
Süleyman ÇETİN
eğer kendo haryu 13 bulamazsan ,alternetif olarak ryobi trappers 108 no 19 tavsiye ederim. Modelleri birbirine çok benizyor , ryobi kendodan bir gömlek daha üstün. fiyatıda 20 tl olması lazım.
Diğer bir farkı da kendo'ya göre dalarının fazla olmasıdır. ;)

Süleyman Çetin

Allochthonous

Aktif Üye
evet onu belirtmemişim, ryobi kendodan 30-40 cm daha fazla dalarlı. atış erimi biraz daha iyi, avcı bir sahtedir. ilk balığımı ryobi ile tutmuştum gönlümdeki yeri başkadır :)