Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kendo sahteler hakkında

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında pars tarafından paylaşıldı.

1. pars

pars Aktif Üye

Arkadaşlar selamlar,
    Sahte markalarının orjinlerini araştırıp, üretim tesis ve yüzdürme testlerine bakıyorum bazen. "Kendo" markası için geçerli bir internet sitesi bulamadım.
    Türkiye de çok satmasına ve bilinmesine rağmen "kendo hayru" kelimesini ebay da aratırsanız, sıfır sonuç çıkıyor.
    Bu durumda Kendo ya bir Türk Markası veya Çinde yapılıp Türkiye de "kendo" adı ile pazarlanan bir ürün olmalı.
    Birçok pahalı sahte kadar performansını beğendiğim bu sahte markası hakkında bilgisi olan var mı?

Son düzenleme: 22 Ocak 2016
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. pars

pars Aktif Üye

Sanırım Spot Balıkçılığın Çin' de yaptırıp TR'de sattığı bir ürün!

4. cemtrks

cemtrks Aktif Üye

kendo cengiz balıkçılığın bir markası çin de yaptırılıyor TR satılıyor

Balıkçı murat, trakonya79 ve pars bunu beğendi.
  5. taklitsahte

taklitsahte Yeni Üye

kendo lv minnow sahte üzerinde d-stream ibaresi var ama yinede arattığımda bulamıyorum

6. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Made in PRC... Üzerlerinde ciddi ar-ge çalışması yapılıp bir çok testten geçip satışa sunulan orijinal sahtelerin çakması işte, başka bir şey değil. Yurdum insanı için ucuz ve iş yapan sahte ihtiyacını gideriyor.

7. taklitsahte

taklitsahte Yeni Üye

İyi de zaten önemli olan ve bizi ilgilendiren kısmı ucuz ve iş yapması değil mi?Üzerilerinde ciddi arge çalışması yapılıp bir çok testten geçip satışa sunulması beni fazla ilgilendirmiyor açıkçası.parası çok olup kolay kazanan insanlar faklı tercihlerde bulunabilirler bunda bir beis yok lakin bu spora gönül vermiş binlerce dar gelirli insan var ve kendo,remixon,oskar,vs bilumum markaların çok güzel kaliteli sahteleri mevcut.

trakonya79 bunu beğendi.
  8. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Biz derken? O sizleri ilgilendiren kısmı... Bir sahtenin ucuz olması beni çok ilgilendirmez. Elbette iş yapması önemlidir ama asıl önemli olan yeni teknolojileri modelleri denemek onunla balığı arayıp bulmak ve kandırabilmektir. Yoksa al x markanın iş yapan modelini, git balığın çıktığı yere ve tut, ne var yani? Atla deve değil...
    Ayrıca allah aşkına şu fakir edebiyatını bırakın, yok dar gelirliymiş de yok bilmemneymiş de... işlerine geldiği vakit her şeye para bulabilir yurdum insanı.

9. taklitsahte

taklitsahte Yeni Üye

hedef atçek yöntemiyle balık yakalamaksa gayet uygun bütçelere güzel ve iş yapacak takımlar dizilebilir.sahte kısmında kendolar atımı aksiyonu renkleri ile gayet tatmin edici düzeydeler.diğer yerli markalarda bu konuda müspet adımlar atmaya başladılar.

trakonya79 bunu beğendi.
  10. akifk

akifk Aktif Üye

Kendo markasını ben de araştırmıştım bir ara, kesinlikle Cengiz Balıkçılığın kendi markası. Türkiye şartlarına uygun sahte balıkları belirleyip, Çin'de ürettirip diğer yabancı markalara göre oldukça makul fiyatlara satarak bu sektörde hatırı sayılır bir açığı kapatıyorlar bence. Adamlar zamanında bu ihtiyacı iyi analiz edip gereken girişimi yapmışlar ve şimdi bundan da iyi para kazanıyorlar tahminimce.
    Benzer durumu oğlum için oto koltuğu alırken yaşamıştım. Kraft markasını çoğunuz görmüştür bebek mağazalarında. Aynı şekilde bu marka da aslında Alman görünümlü Türk

11. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Cengiz balıkçılığın biz İstanbul boğaz rapalacılarından aldığı fikirler ile çinde ürettirdiği sahte yemler.
    Ama maalesef yeni partilerde boya sıkıntıları ve yüzüş bozuklukları yaşamaya başladık.
    Fiyat performans olarak gayet iyi bir sahte ama artık fiyatları artmakta, dolar kurlarını falan kabul etmiyorum :) bu kadar etkili olacağını sanmam. Bunu distritör ile bir görüşmek lazım.
    Elbetteki yine Türkiyenin en popiler sahtesi konumundadır.
    Üretimini repple ash markası yapıyor.

Tunay, Erol 61, pars ve 2 kişi daha bunu beğendi.