Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kıstırma Kurşun Düğümü Nasıl Yapılır?

Konu, 'Misina Düğümler, Düğüm Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında shimano tarafından paylaşıldı.

1. shimano

shimano Daimi Üye

Merhaba Arkadaşlar kıstırma kursun duğumu nasıl olur .. Istemıs oldugum dugum su sekılde olsun ıstıyorum atılan duğum kıstırma kursunun ıcerısınde kalsın ve kursun ıcerıde sıkıssın ve hareket etmesın kıstırma kursun...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Stoper tak önüne ve arkasına.
    Böylece düğüm atarak misinayı da zayıflatmamış olursun

4. shimano

shimano Daimi Üye

Stoper yaptım abı randıman alamadım kursun agırlıgı stoperı hareket ettırıyor.

5. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

kurşunun delik büyüklüğüne göre 2 3 kat misina mesala 0.30 3 kat yapılır fırdöndü takılır 20 cm boyunda yapılıp gezer kurşun geçirilir ve tekrar fırdöndü takılır. Ben bu şekilde yapıyorum.

6. Erhan41

Erhan41 Aktif Üye

Adı üstünde kıstırma kurşun gerektiği kadar sıktınızmı pense ile kurşunun kaymaması gerekir, sizin kıstırma dediğiniz gezer kurşun olmasın sakın... ? stoper falan denilmişte, gezer kurşunsa yada dediğınız kıstırma kurşunsa yine kayıyorsa, kurşunun nerede durmasını istiyorsanız kurşunum önüne yada arkasına stoper yada minik boncuk koyup üzerlerine bir damla japon yapıştırıcsı damlatın bir daha oynamaz... :)