Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kıyı kışlacık avlak yer tavsiyesi olan var mı?

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında dixixes tarafından paylaşıldı.

1. dixixes

dixixes Aktif Üye

Merhaba.
    Spin avı için İlk defa kıyıkışlacığa gideceğim.Avlanabileceğim yer konusunda hiçbir fikrim yok.Yer konusunda tavsiyeye ihtiyacım var.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. iasoslubalıkçı

iasoslubalıkçı Aktif Üye

Gökhan Bey ben Kıyıkışlacıklıyım ama çok aşırı spin avı yapmadım köyümde. Ama azda olsa yaptığım yerler puruç dediğimiz denizin içinde bir tarihi eser var orası, eski üretim çiftliklerinin olduğu koylar birde ziraat adasına bakan yarım ada tarafı umarım rastgelir

4. dixixes

dixixes Aktif Üye

Cok tesekkur ederim ilginize.Levrek mi ağırlıklı bu bölgelerde Çipura mi?

5. iasoslubalıkçı

iasoslubalıkçı Aktif Üye

Bu dediğim yerleri spin dediğiniz için söylemiştim ama kuruç hariç diğer iki yer asıl çipura yönünden iyidir ekipmanınız sağlam olsun 3-4 kiloluğa kadar çipura şansınız var. Yem olarak özellikle yengeç tavsiye ederim duruma göre bütün veya keserek deneyin. Asıl bu ara fenerin o taraf iyi çipura yapar ama oraya gitmeniz yere yabancı olduğunuz için biraz zor çünkü sitenin içinden falan geçmeniz lazım köyde olsam yardımcı olurdum. Birde körfezin içi özellikle mayıs aayının 15inden sonra daha iyi çipura yapar yani eski çiftliklerin olduğu yer. Umarım verdiğim bilgiler işinize yarar rastgele.

dixixes bunu beğendi.
  6. dixixes

dixixes Aktif Üye

Teşekkürler verdiğin bilgiler için. Dediğin yere gidicem.