Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kıyıdan at çek için yardım

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında prometheus tarafından paylaşıldı.

1. prometheus

prometheus Üye

merhabalar,
    aranızda ve balık avında yeniyim.Daha önce açılan konulardan mümkün olduğu kadar bilgi almaya çalıştım ama genel bilgiler olduğundan hala bazı eksiklerim var aşağıdaki konularda yardımcı olur musunuz?şimdiden teşekkürler

pamucak sahilden at çek yapacağım bilenler bilir sığ ve kumluktur menderes suyunun kolları buradan denize dökülür kanal ağzında kefal vardır iskeleden dalganın kırıldığı kısmın arkasına paralel atış yapılabilir techizat okuma v system 5-20 kamış okuma safina spa 25 makine var bu bilgiler ışığında sormak istediğim
    1-bu derinlikde rapala mı yoksa slıkon mu kullanmak avantajlıdır?
    2-eğer slıkon ise bu şartlarda takıma şamandra bağlamak gerekir mi?
    3-eğer rapala ise bu derinlikte (sığlıkta) rapala öneriniz (gagalı,gagasız,su üstü vs.) nedir?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. prometheus

prometheus Üye

üstadlar pamucak ı tanıyan yok mu?zaman daraldı tatil başlıyor.

4. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

sığı suda avlanacakisen su üstü sahteler tercih etmelisin ,slikonda uygun olacak internetten su üstü sahte aksıyonu araştır ve izle WTD aksiyonunu ava gitmeden önce uygun bir yerde çalışarak alıştır kendini ,su üstünün en verimli sahtesi ,rover2sea 128 veya 98 dir eğer merada balık varsa dayanamaz bu sahteye bu kadar bilgi yeterlidir umarım..

av bölgende hiç avlanmadım ama sığı su ip uçaları bunlar aklıma gelen

wtd aksiyonu kısa bir video zamanında atmışım nete :)

http://www.dailymotion.com/video/xgj3ba_wtd-aksiyonu-rover-128_sport?search_algo=2

5. prometheus

prometheus Üye

teşekkür ederim verdiğiniz sahteyi not etmiştim teyidiniz iyi oldu