Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bulundu Kıyıdan at çek yapabilceğim takım arıyorum.

Konu, 'Aranıyor' kısmında nuri1991 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nuri1991

nuri1991 Yeni Üye

öncelikle herkese merhaba.
    Lüfer ve levrek için kıyıdan at çek yapabileceğim kamış sahte ve makine arıyorum önceliğim spin kamış fakat set olarak satan varsa uygun gelirse alabilirim. Daha önce böyle detaylı at çek işine girmemiştim (zıpkıncıyım). Sitenize üye oldum biraz araştırdım işime yarayacak olan;
    kamış: 2,40cm 10-30 gr atarlı spin kamışı ben marka olarak shimano catana modelini düşündüm fiyat olarak da 85 TL buldum
    ancak elinde farklı model olup satan arkadaşlar vardır diye sıfır almayı bir kaç gün bekletmek istedim.

sahte: Lüfer için su üstü sahte aldım daha denemedim iş yapar mı bilmiyorum. Ama levrek için sahtem yok elinde denenmiş sahtesi olan arkadaşlardan almak isterim. Lüfer içinde keza denenmiş sahteler görmek isterim.
    makine: makine hakkında hiç bir fikrim yok bu yüzden çok bütçede ayıramadım. bu yüzden bi iki hafta elimde remixon marka makineyi kullanma taraftarıyım ama yinede 100 lirayı geçmeyen satılık makine si olan arkadaşlardan resim fiyat marka alabilirim.
    Ayrıca bilgilendirme amaçlı olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum özel mesajlada olabilir.

Saygılar yorumlarınızı bekliyorum. Trofeli avlar

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Öncelikle hoşgeldin Nuri kardeşim :) Almadan vermek Allah'a mahsus, önce bir tanışsaydık :) Balık malzemecisine dalar gibi direkt konuya girmişsin :) Bunları neden yazıyorum dersen, bu şekilde cevap alman zor olduğu için.. Bizler burada bilgi paylaşımı ve dostluk için yazmaktayız, seni de tanımaktan memnun oluruz :) Ayrıca zıpkın işini bırakıp oltacılığa başlamanı can-ı gönülden dilerim :)

Sana tavsiyem bulunduğun bölgede biraz daha ağır atarlı bir kamış edinebilirsin 15-40, 15-60 20-60 20-80 gibi , makina da 4000 den ufak olmasın, sürprizlere açık bir bölge iri balıklar denk gelebilir..

4. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Öncelikle hoşgeldin. Bence kamış için benim konumu inceleyebilirsin. Bana tavsiye edilen Roder tam senlik diye düşünüyorum.

Spin kamış tavsiyesi - BalıkSevdam

Makina için 4000'li catana önerebilirim.

5. nuri1991

nuri1991 Yeni Üye

Merhaba selahattin bey. Adana yumurtalik ilcesinde otryorum.kimyager im. Kpss ye hazirlaniyorum. Zipkin isini birakmadm devam fakat kiyidan at cek isinde isin biraz ayrintisina girmek bilgilenmek istedim. Hersey gorundugu gibi basit degil malum :) bu site biraz karisik geldi zipkinci.com da takildigim icin. Imza kismi doldurulmasi fln gibi seyler var ise burdada. Ozelden anlatrsanz iyi olur. Makine icin bilgim pek yeterli degil arastrmalara devam ediyorum. Isin ayrintisina girince cikmak hakkaten zor :) 150 tl butce ayirdim motor a sifir ikinci el farketmez temz olsun yeter. Bu paraya alinabilcek iyi motorlar vardir ins

Selahattin bunu beğendi.
  6. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Bizim siteye bir alışırsan daha başka yere girmezsin kardeşim :) Profil ayarlarından kolaylıkla imza ayarlarını yapabilirsin, mobil arayüzümüz iyidir.. Makine en düşük Catana 4000 seçmeni tavsiye edebilirim, daha düşüğünü düşünme.. Sınavında başarılar dilerim, tekrar hoşgeldin :) Elinde satmayı düşündüğü makinesi, olan dostlar konuya yazacaklardır..

7. nuri1991

nuri1991 Yeni Üye

Hosbulduk scorpion26 suan mobilden giriyorum eve gectigimde pc den bakip ozel msj atcam tesekkurler ilgilendign icin.

8. nuri1991

nuri1991 Yeni Üye

Dogru soyluyosun bu iş hakkaten gönül işi :)Saol tekrardan yardimin icin farkli üstatlardan da iyi kötü yorum beklerim zaman icerisnde. Makine alrken +4000 olmasina dikkat edcem. Gorsmek uzre

Selahattin bunu beğendi.
  9. kenankomutan

kenankomutan Üye

hoşgeldin kardeşim. makine alırken özellikle ne tür misina kullanacağını da göz önünde bulundurmalısın. çünkü çoğu makine ip misinaya uygun değil bu konuda alacağın makine ne olursa sorabilirsin uygunluğu hakkında bilgilendirme yapmaya çalışırım. elbette 4000 lik ama hafif olabilecek bir makine işini görür yoksa ağır makineyle atçek kabusu yaşarsın ;) kolay gelsin.

nuri1991 bunu beğendi.
  10. mrt55

mrt55 Aktif Üye

Okuma Safina Pro SPa-40 FD 3+1bb Makine Okuma olta makineleri AVmarketi.com

merhaba hoşgeldin. bir dönem kullandığım, memnun kalıp tavsiye edebileceğim bir makine. Sahte konusunda ise kendisini kanıtlamış markalar var. Rapala xrap maxrap yozuri daiwa gibi. Bunlar başlangıç için biraz tuzlu dersen bu markaların imitasyonları var. Bunlar benim tecrübelerim karar her halükarda senin. Rastgelsin

Son düzenleme: 25 Aralık 2014
    nuri1991 bunu beğendi.
  11. kenankomutan

kenankomutan Üye

nuri1991 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.