Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kıyıdan Avlanma için makine tavsiyesi

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında alperklnc tarafından paylaşıldı.

1. alperklnc

alperklnc Yeni Üye

merhabalar. balık sevdam yeni başladı denilebilir :) kendime başlangıç için, öğrenme amaçlı ama beni ilk atışta yarı yolda bırakmayacak bir makine arıyorum. bunun için çok pahalı makine almayı düşünmüyorum. 50-60 tl şimdilik benim için tavan fiyat. nasıl bir makine tercih etmeliyim? marka tavsiyeniz nedir? makinenin özellikleri nasıl olmalıdır? şimdiden teşekkürler..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. SEMSS

SEMSS Aktif Üye

güzel bir sevda inşallah karşılıksız kalmaz platoniğe dönmez :) ne tür bir av disiplini ile avlanmayı düşünüyorsunuz yemli beklemeli dip avlarımı spin avcılığımı? Tatlı sumu tuzlu sumu ? kullanacağınız kamış hangisidir ? bu bilgileride paylaşırsanız eğer belirlediğinzi fiyat aralığına uygun makine tavsiyeleri gelebilir.

4. alperklnc

alperklnc Yeni Üye

beklemesiz olucak sanırım. çapari düşünüyorum. denizde avlanıcam kısmetse :) makineyle beraber bir de kamış alıcam kamışım da yok maalesef :) aslında fiyat durumuna göre bir de yemli beklemeli dip avları için bir takım yapabilirim. ama önceliğim at-çek

5. Red Snapper

Red Snapper Aktif Üye

Tavan fiyatı göz önüne alınca okuma revenger pro 55 iyi bir seçim olabilir gibi duruyor.

6. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

verdiğiniz fiyat biraz sıkıntılı döviz kurunu düşünürsek fiyatlar uçuyor şimdiden. temız bır ikinci el bulabilirseniz cok tatlı olur. 95 tl ye okuma flame 40 almıştım ben mesela burdakı bır arkadastan

7. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Okuma compressa cp 65 modelini 75tl nakit fiyat alabilirsin. Son derece guclu bir makinadir. Tekneden yemli avlarda bile kullanilir. Yuku hissettirmiyor. Uygun fiyatli onerebilecegim tek alet.

8. alperklnc

alperklnc Yeni Üye

çok teşekkürler yardımlarınız için