Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kıyıdan beklemeli kamış ve makine tavsiyesi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında umit668 tarafından paylaşıldı.

1. umit668

umit668 Yeni Üye

Merhaba abiler.Ben 4-5 sefer balığa çıkmış henüz işin çok başında olan amatör bir balıkçıyım.Şimdi toplam 45 tl değerinde bir olta setim var ve artık bir sonraki sete geçmek istiyorum.Bu konuda epey araştırdım lakin yine de siz değerli ve tecrubeli abilerin fikirlerini almak istedim.

Yumurtalık kıyılarından beklemeli ve yemli bir set oluşturmak istiyorum.aklımdaki kamışlar ve makine şu şekilde
    Ryobi KAIYOKU SURF CASTING 450
    Ryobi KAIYOKU SURF CASTING 450 Ryobi olta kamışları AVmarketi.com

Nexave CX Tele Surf 4,20mt 200gr Olta Kamışı
    Shimano Nexave CX Tele Surf 4,20mt 200gr Olta Kamışı, Fiyatı 312,45 TL | SpotBalik.com.tr

ve makine olarak
    PENN SURFBLASTER 8000 SURF OLTA MAKİNESİ
    PENN SURFBLASTER 8000 SURF OLTA MAKİNESİ Olta Makineleri - Surf Olta Makineleri Özel El Yapımı Çapari

Kamış olarak hangisi bana daha uygun ve makine hakkında ne düşünüyorsunuz.Şimdiden degerli fikirleriniz için teşekkür ederim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. coner

coner Daimi Üye

Surf için parçalı bir kamış bakın(3 parça)

4. budak1903

budak1903 Aktif Üye

Makine güzel biraz ağırdır. Ancak beklemeli avda sıkıntı olmaz. Alternatif olarak spro super ignoctico 975 olabilir. Daha uygun fiyatı var. Kamış olarak okuma Raw II 430 kamış fuji yatak fuji halka tercih edilebilir. Parçalı olarak daiwa Windcast kamış çok daha iyi olur.