Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kıyıdan dil balığı avcılığı

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında necmi fidan tarafından paylaşıldı.

1. onuriscan

onuriscan Yeni Üye

Yabanda senin avlarını tekrar tekrar zevkle izliyorum umarım trakyada güzel bi organizasyonda bizleride şereflendirirsin

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. izmir3535

izmir3535 Üye

necmi abi bende şakranda kıyıdan balık avlarken sülünezle bende yakaladım oltayla:) oltaya geliyo dediğin gibi necmi abi dil balığı yakalamış biri olarak sana katılıyorum:)

4. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Elinize sağlık. Sarıkanat klasik dip takımıyla mı avlandı ? Bir de hangi yeme geldi acaba ?

5. serinci

serinci Üye

yabanı sevdiren tek kişisin necmi abi. Karadeniz karasu da bir çok kişi olta ile yakalıyor dil balığını. Şahsen ben kalkan yakalaya bildim tavukla. Merak ettiğim siz bu takımda tavuk yemi kullanıyorken tavuğu cazip hala getirecek bir işlemden geçiriyormusunuz? Ben hiç bir işlemden geçirmeden direkt olarak kestim taktım :)

6. krghy68

krghy68 Yeni Üye

slm şimdiden tüm balıkcılara rastgelsin ellerine saglık abi,,

7. Muzzi

Muzzi Yeni Üye

Kıyıdan kalkan nasıl avlanır ve Riva uygunmudur sizce yardımcı olursanız sevinirim..
    Coktandır balığa çıkmıyordum ama artık çıkmam lazım geldiğini düşünüyorum doğa ile başbaşa olmak en güzeli bence,yardımcı olabilirseniz sevinirim...

8. alperserttas

alperserttas Aktif Üye

Eline koluna sağlık abicim. Değerli bilgilerinle bizi aydınlattın. Umarım bi gün oltamızın ucunda biz de böyle bir balık görürüz