Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KIYIDAN KEFAV AVI YÖNTEMİ YARDIM

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında kolay61 tarafından paylaşıldı.

1. kolay61

kolay61 Yeni Üye

byler olta ile çırpma yöntemi ile kefal tutmak istiyorum( üçlü kanca kullanarak) ama misina kalınlıgı ve üçlü kanca nasıl takılması gerekiyor. yardımcı olrsanz sevnrim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. cengiz coşkun

cengiz coşkun Üye

Bazı balıkların yaralı olarak gitmesi nedeniyle uygun bir avlanma yöntemi değil.
    Bence hiç deneme.Spin takımın var ise sana birkaç sahte,silikon vs.hediye edeyim onlarla avlan.

4. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Yakalıdığınız balıktan fazlasını yaralayıp ölüme terk etmiş olursunuz. Amatör balıkçılar hatta tüm balıkçılar için uygun bir avlanma şekli değil. Herkes gibi kurt, ekmek gibi yöntemler ile yakalamaya çalışın bence.

bulent45 ve agartan bunu beğendi.
  5. lufermania

lufermania Daimi Üye

Bu sefer nickiniz gibi kolay olmayan yöntemler deneyin. Olmaz mı?
    Kum kurdu ve ekmeğe çok güzel atlar mesela...

agartan bunu beğendi.
  6. Can_Ordu

Can_Ordu Aktif Üye

Anladığım kadarıyla Trabzondasınız ekmek yerine (pek ekmeğe gelmiyor) balıkçıdan bedava balık bağırsağı alın bölgeyi yemleyin ve içlerinde sağlam olan bağırsakları (kancadan düşmeyenleri) tekli kanca ya da kurşunlu 2 köstekli dip takımıyla bir kasnak vasıtasıyla güzel av yaparsınız. Çırpma yöntemi hiç yaptınız mı bilmiyorum ama elleriniz kesik içinde kalır, balık yakalamaktan çok ıstırap çekersiniz.

agartan bunu beğendi.
  7. kolay61

kolay61 Yeni Üye

öncelikle yorumlarınız için teşekkürler . çırpma yöntemin vaçgeçtim. trabzonluym kefal için nasıl bi set oluştrmalıyım sadece oltam var bana almam gereken misina kanca tiplerini söylerseniz sevinirim tutma yöntemini öğrenmem lzm amtör olarak başlamak istiyorum.

8. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

Merhaba kardeşim sağlam ince bir misina bul önce .28 i geçme iğne olarak kısa palali en sağlam en küçük iğne yi bul kurşun için de iskele gibi bir yer için kistirma kurşun öneririm
    Takım şeytan. olta olarak bilinen duzenegi yapacaksın özellikle mezgit lesi tavsiye ederim
    Telefon dan yazıyorum resim eklemek isterdim doğrusu ama forumu iyice arastirirsan bahsettiğim takımı bulabilir sın bak bu olta çok daha keyifli sana garanti veririm

9. cengiz coşkun

cengiz coşkun Üye

Özel mesaj attım.

10. cengiz coşkun

cengiz coşkun Üye

Aloo 5387368336