Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kıyıdan levrek açıktan mercan iyi gündü

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında MADMAN tarafından paylaşıldı.

1. MADMAN

MADMAN Aktif Üye

mehabalar 30 ağustos tatilinde alanyaya gitiim ilk gün keşifle geçti fotodaki balıklar 2. günün hasılatı sabah sahilde arkadaşımın teknesini beklerken at çekle aldığım levrek ve levrek yakalamak hep favorim olmuştur bunuda belirtmek isterim mercan ve diğerleri açıktan diple yakaladıklarım fakat diğer günler levrek avı hep boş geçti buraya daha fazla levrek fotosu koymak isterdim ama nasip değilmiş ileriki avlarımda yeni peylaşımlar yaparım bu arada forumda yeniyim güzel bir forum yöneticilere ilgisinden dolayı buradan teşekkür :harika: ederim herkeze iyi avlar dilerim

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Atçekle bir tane levrek yakalamak için kaç gün kaç ay uğraşan dostlarımızın olduğu bir gerçek, bu yüzden yabancı bir merada ilk denemede başarılı olmanız büyük kısmet tebrik ediyorum :) Bereketli güzel bir av güncesi olmuş daha nice avlarınıza rastgelmesini dilerim :) Güzel raporunuz için de ayrıca teşekkür ederim..

Not: Levreği aldıgınız takım hakkında da bilgi verebilirseniz merak eden dostlarımız için yararlı olacaktır tekrar rastgelsin :)

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler güzel bir av olmuş :)

5. MADMAN

MADMAN Aktif Üye

makine banax zest baitcastin makine 6.2.1 devirli bauer marka baitcasting kamış 2.10 2 parçalı sahte rover 98 gümüş gri Misina caperlanTezukouri 0.35

saat 05:00 civarı deniz dalgalı tatlı su çıkış ağzı su bulanık değildi aklıma gelenler bunlar

6. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Güzel bir av olmuş. Bakalım bu levrekle ben de tanışabilecek miyim. Ama her duyduğum yazıda hikayede bunun kolay olmayacağı ve bayağı zaman alacağı fikrine kapılıyorum. Umarım yanılıyorumdur.

7. fishlover

fishlover Aktif Üye

Tebrikler , bilmediğiniz bir yerde bu balıkları almak ustalık göstergesi ...

8. MADMAN

MADMAN Aktif Üye

karamsarlığa kapılma derim biraz sabır ve şans önemli faktör canlı yemle av daha çok verimli olduğunu duydum 3 gün önce alanyadaki arkadaşım 4.750gr çekti ilerleyen günlerde canlı takım hakkında detaylı bilgi vereceğim bekleyecek vaktim yok dersen özelden sorularını cevplarım

9. MADMAN

MADMAN Aktif Üye

levrek şanstı ama diğerleri tecrübe

10. shadowpane

shadowpane Daimi Üye

kemal bey bizde bu levrek olayını kıskandık :D

gerçektende tebrikler, arkadaşların yazdığı gibi bilmediğiniz bir merada levrek almanız başarıdır, avlarınız daim olsun

11. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler
    Güzel bir av olmuş