Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kıyıdan levrek avı

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında ikonik tarafından paylaşıldı.

1. ikonik

ikonik Yeni Üye

istavrit barbun gibi avlarla amatör olarak balıkçılığa başladım merakım ve hevesim arttı haliyle levrek avlamayı merak ettim kıyıdan at çek yaparak mümkünmüş. bunun için resimdekini aldım. onu öylece fırdöndülü klipse takıyorum atıp çekiyorum fakat toplarken dolaşıyor hep . ne yapmalıyım yardımcı olurmusunz.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..
    saygılarımla serdar..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sabriyazici

sabriyazici Daimi Üye

bu takımın haricinde levrek at çek için nasıl ne gibi takımlar kullanılabilir forum da biraz araştırabilirseniz daha basit daha kullanışlı takımlar olduğunu söyleyebilirim
    hiç bir şey olmaz ise bu konulardan anlamasamda sadece raglo kalsın o nu atıp çekin konu hakkında bilgisi olan arkadaslar daha sonra yardımda bulunacaklarından eminim selamlar

ikonik bunu beğendi.
  4. Sahil33

Sahil33 Aktif Üye

sorunun doşması ise şöyle yapınız .. atışı yaparken suya tam duşme esnasında mesi nenisi tutun samandıra duşerken baglı olan ekipmanınız şamandıranın arkasına düşecektir ....dolaşma ortadan kalkacaktır .....

ikonik bunu beğendi.
  5. ikonik

ikonik Yeni Üye

anladım bunu deneyeceğim çok sağolun . rapala daha çok tercih ediliyormuş sanırım olmadı onunla at çek yaparım..

6. Fora

Fora Yeni Üye

Öncelikle Hoşgeldiniz...

At çek için rapala daha çok tercih edilir doğrudur fakat iş sadece rapalayla da bitmiyor. Bende bu işe yeni merak saranlardanım ve her gün binbir tane detay çıkıyo karşıma. Bu takıma gelince daha önce böyle bi takımı hiç görmedim. Levrek için miymiş ki bu. Ama bu işe gerçekten başlamak isterseniz Spin tekniği hakkında bilgi alabilirsiniz forumdan haydi rastgele

ikonik bunu beğendi.
  7. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Bu takımla levrek avlamanız bence imkansıza yakın. Arkadaşlarında dediği gibi spin avı konusunu araştırıp ilgili ekipmanları edinmeniz gerekli.

8. araştırıcı

araştırıcı Aktif Üye

bu takım levrek için garanti yontemdir.. isterseniz deneyin:cool:

9. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Valla Adanada garanti olabilir ama burda zaten levrek yok. Olan 1-2 tanede bu top etrafına düşünce kaçar diye düşünüyorum. Tabi bu benim fikrim. :)

10. Sahil33

Sahil33 Aktif Üye

Aslın da benim bildigim ve levrek avını ögrendigim dedeler canlı balıkla yapıyordu .bende ilk levregimi canlı balık aldım .Sahte balıklar o kadar çok ki insan kendini kaptırıyo ve ilk kendi yakalanıyo ::::)yapılması gereken .av cı arkadaşlar bulun dukları bölgelere göre seçim yapılmalı her gördügünü almak yada konu olanı almak bence yanlış ördek max rap akdenizde levrek avında iş yapmıyo meranızdaki bululan yemlıik olan yavru balıkları gözlemleyin renkler degişi yo gece başka sabah başka akşam baş ka ve böyle devam ediyo ....şunuda ekliyim samandıra suya duştugunde baklık kaçar mı aslında avcı oldugundan dolayı levrek ve diger avcı balıklar ses e harekete duyarlıdır lar aç olmasa bile saldırma iç duyusu oldugundan herekete geçer ve saldırır yada inceler

11. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Üstadım bu takımla İstanbulda Kocaelinde Tekirdağda bolca trofe almışlığımız vardır. Hatta en irileri İstanbuldadır. Topun suya düşünce çıkardığı ses zıpkıncıların agaşon tekniğindeki ses gibi levreği kendine çeker. Ancak bu takımla aynı avlakta iki avcı avlanamaz. Bu altın kuraldır. Sarım hızı zargana avındaki gibidir.

ellidokuz bunu beğendi.