Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kıyıdan sardalya ile Levrek avlama yöntemi.

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında Orhan Küçükbiçmen tarafından paylaşıldı.

1. sado___1972

sado___1972 Yeni Üye

ORHAN ABI BILGILERINIZ ICIN TESEKKUR EDERIZ. BIZDE YARINDAN TITIBAREN CANAKKALEDEYIZ BIR HAFTA BOYUNCABALIK ICIN GELIYORUZ . LEVREK CIPURA TERCIHLERIMIZ ARASINDA . SIZINLE GORUSMEK ISTERIZ SAYIN ABIM.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Orhan Küçükbiçmen

Orhan Küçükbiçmen Daimi Üye

Teşekkürler sevgili Sefer bu güzel yorumun ile beni çok mutlu ettin bilgi paylaştıkça hem değerlenir hem de çoğalır sevgiler hoşça kal.:):):)

4. Orhan Küçükbiçmen

Biraz cevabı geciktirmişim,:) inşallat tekrar geldiğinizde mutlaka beklerim sevgiler hoşça kalın.:):):)

5. leventturksoy

leventturksoy Yeni Üye

bende o sekilde levrek cok avladım orhan abi kıyıdan yanlız gezer kursun hic kullanmadım once sardalye parcalarıyla yemliyorum sonra tutuyorum:)

6. fatih_dogan01

fatih_dogan01 Üye

abicim bende yaklaşık 2-3 yıldır bu yöntemle av yapıyorum ama biz sardelyeyii baklava şeklinde değilde filato şeklinde kesip iğneyi geçiriyoruz oltamızda hırsız oltası yapıp 5-10 gr arası kurşunlar kullanıyoruz yemin ağırlığıyla beraber 7-8 mt uzağa atıp kısmetimizi bekliyoruz birde kullandığımız yemler hafif kokmuş oluyor ve bu bizi bitiriyoo :)) paylaşımın için ellerine sağlık...

7. wolf2534

wolf2534 Üye

orhan abi bilgilerini paylaştığın için teşekkür ederiz ilerde benimde işime yarayacak inşAllah.

8. Beyefendi

Beyefendi Aktif Üye

Orhan baba herzaman on numarasın lakin senin gibi üstad bir balıkçıya bir şey sormak isterim.

eklediğim resim saroz yayla sahili yayla limanı diye geçer bir çok kişinin orada levrek tutmuşluğu vardır lakin benim bilmediğim bu resimdeki limanda ben oltamı limanın içinemi yoksa limanın dışına mı atmalıyım yani anlamadığım levrek limanın içinemi giriyor (ki giriyorsa levrek gibi herşeyden ürken bir balık tekne seslerinden rahatsız olmuyormu) yoksa o kayaklıkların dışına doğrumu atmalıyız oltamızı

son olarakta o tarafta açıklarda bu mevsimde sinarit olurmu kaç metrelerde aramalıyım orhan baba senden bilgi almak istiyorum

telefonun değişti galiba baba sana ulaşamıyorum lütfedersen özelden çok sevinirim tontiş yanaklarından öpüyorum saygılarımla,

conta amcamada sevgiler selamlar

Ekli Dosyalar:

9. Orhan Küçükbiçmen

Çok doğru bazen kurşun kullanmaya gerek kalmaz.
    Sana güzel levreklerin rast gelmesini dilerim.
    Sevgiler hoşça kal.:):):)

10. Orhan Küçükbiçmen

:):):)Çok memnun oldum .
    Daha nice avlar dilerim.

11. Orhan Küçükbiçmen

sevgili adem, senden de güzel levrek raporlarını bekliyoruz.