Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kıyıdan ve istanbul boğazında kullanmak için makina

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında 1volkan tarafından paylaşıldı.

1. 1volkan

1volkan Üye

merhaba..İstanbulda kıyıdan ve boğazdan avlanmak için makina tavsiyesi almak istiyorum.aklımdaki makina okuma trio rex salt modeli kullanan varsa olumlu olumsuz yönlerini yazarsa çok memnun olurum 600-700 tl arası bütçe başka tavsiyede olabilir.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Lineaffe

Lineaffe Yeni Üye

Dediğin makineden kullanan gördüm ve çok memnundu bendede ona benzer birmakine var okuma trio txsu var. Ama sen şimdi diyorsunki 600-700 bütçem var ozaman sana tavsiyem okuma salina 10000 serisi bi makine bu makinelerden kat kat daha iyi hatta okuma salina 16000 alırsan ömür boyu kullanabilirsin.

1volkan bunu beğendi.
  4. 1volkan

1volkan Üye

Bogazdani kullaniyolardi acaba salinalara baktim dusundum aslinda ama trio rex salt cok guzel geldi gozume :)) sirali sarim yapiyormu acaba trio rex salt ip misina ile kullanilirmi

5. MaarKOM

MaarKOM Aktif Üye

Ben ip misinayla boğazda 200 gr kursun ile kulandım bi problem çıkarmıyo halada bagajımda yedek makina olarak durur fiyatına göre güzel makina ama cok cokta üst sınıfta değil tabikide ama iş görür.

1volkan bunu beğendi.
  6. 1volkan

1volkan Üye

Bahadir bey trio rex salt dan bahsediyorsun degilmi.diger makina ney acaba as olan :)

7. MaarKOM

MaarKOM Aktif Üye

evet okuma trio rex salt txs-60 gayet yakısıklı bi makina :) ama dediğim gibi süper bi makina değil ama boğazda üzmicek bi makina ben kulandığım kadarıyla üzmedi beni kullandığım as makina shımano power aero fliegen td tabi bole bi makinayla onu mukayese etmek yanlış olur.

8. Lineaffe

Lineaffe Yeni Üye

9. Lineaffe

Lineaffe Yeni Üye

Ben makinenin yakışıklı olmasından keza bence işlevi önemli okuma trio txsu var dedim bende hatırlarsan bu bendeki makinenin ip için konik sığ kafası mevcut ama trio salt ta bu varmı bilmem ben ipte sorun yaşamadım hiç

Ekli Dosyalar:

1volkan bunu beğendi.
  10. _Rastgele_

_Rastgele_ Daimi Üye

Merhaba kas yapmak ve pazu yapmak için çok ideal bir makine :) .
    Boğaz'da akıntı'nın şiddetli olduğu meralar'da ve ağır kurşunla çalışacaksanız önermem .

1volkan bunu beğendi.
  11. 1volkan

1volkan Üye

kesinlikle fliegen ile kıyaslanamaz tabiki..sıralı sarım varmı okuma da ip misina kullanmayıda dusunuyorum..banax sx 3000 aldım uzak atımda ciddi skıntı yaratıyor yada bende problem var çözemedim :)