Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

kıyıdan ve istanbul boğazında kullanmak için makina

1volkan

Aktif Üye
Adı
volkan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben makinenin yakışıklı olmasından keza bence işlevi önemli okuma trio txsu var dedim bende hatırlarsan bu bendeki makinenin ip için konik sığ kafası mevcut ama trio salt ta bu varmı bilmem ben ipte sorun yaşamadım hiç
malesef yedek kafa çıkmıyor kutusundan fiyatı 500 den 370 lere düştü şuan

MaarKOM

Aktif Üye
Adı
Bahadır
ben ip misinayla kullandım bi problem cıkarmadı.Ama ağırmı gelir yoksa gelmezmi sana bilemem tabikide volkan bi ağırlıklarına bak tabiki bana ağır gelmiyodu :):):):):):)

1volkan

Aktif Üye
Adı
volkan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ryobi naxo ve ryobi appower iş görür , hafif olsun güçlü olsun istersen shimano ve daiwa yolu görüktü demektir :) .
shimanolara bakıyorumda 700 tl civarı bi makina kestiremedim gözüme.fuardan bahsediyor bazı arkadaşlar ne zaman oluyor acaba

1volkan

Aktif Üye
Adı
volkan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ben ip misinayla kullandım bi problem cıkarmadı.Ama ağırmı gelir yoksa gelmezmi sana bilemem tabikide volkan bi ağırlıklarına bak tabiki bana ağır gelmiyodu :):):):):):)
incelicem en yakın zamanda teşekkür ederim

bosporus fisher

Daimi Üye
Boğazda uzak atışlarla kanaldan balık çıkaracaksanız ki bu da yoğun akıntılı bölgelerde olur,o zaman alacaksın Power aero fliegen keyfine bakacaksın

valeciraptor

Yeni Üye
Adı
ali sert
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Penn affinty yada ryobi naxo derim.