Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kıyıdan Yemli Av İçin Makina

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında ahmet10 tarafından paylaşıldı.

1. ahmet10

ahmet10 Aktif Üye

Arkadaşlar, Ustalarım Merhaba.
    Denizde kıyıdan yemli avlarda kullanmak üzere makina almak istiyorum.(Surf makinam var) Benim için önemli olan ağırlığının çok fazla olmaması çıpra ve mırmır gibi avlarda problem yaratmaması. Dolayısıyla çok uzak atışlar için kullanmayacağım.
    Almanyadan 3-5 gün içinde bir arkadaşımız gelecek ve mümkün olursa ondan getirmesini rica edeceğim.
    Gönlüm shimano olsun istiyor ve bütçe de 100-150 euro aralığında.
    Şimdiden ilginize çok teşekkür ediyorum.
    Herkese rastgele...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

slm umarım aradıgını bulursun yardım edecek ustalar vardır mutlaka...benide makına konusunda bılgım yok malesef...rastgele

4. Latif Uğurluçimen

Latif Uğurluçimen Aktif Üye

Ahmet bey, Shımano sonora 4000 fb modelini önerebilirim. Sedona modelinden güçlü olan bu model görüntü olarak sedonanın aynısı. Sonora modeli Türkiyede yok ve almanyada çok ucuz. Spın olan bu makinayı bahsettiğiniz disiplinde kullanabileceğiniz gibi, bir gün at-çek yapmaya başlarsanız da kullanabilirsiniz.

5. Sevket

Sevket Yeni Üye

Ahmet Bey.

Shimano olsun diyorsanız,Technium,exage,twinpower ve stradic ( bir kaç modeli ) tercih edebilirsiniz,Sustain,Saros,Sedona ve sonara gibi modeller Abd pazarı için üretildiği için Almanya da bulunma ihtimali zor.

Spro Red Arc'ı özellikle incelemenizi tavsiye ederim,tam hatırlamıyorum ama sanırım 2007 yılında,Avrupalı Balıkcılar arasında yapılan bir ankette uzak ara birinci gelmiş ve ödül almış bir makine.

Rastgelsin.

6. furunotr

furunotr Aktif Üye