Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kıyıdan Yemli Balık Tekniği

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında Aslan_Avcı tarafından paylaşıldı.

1. Aslan_Avcı

Aslan_Avcı Yeni Üye

Merhaba büyüklerim ve küçüklerim. Yeni geldim ve sizden çok şey öğreneceğim şimdi olacağı gibi. Benim sorunm kıyıdan yemli takım atarken dibe batırıyorum. Zemin güzelsine problem yok ama kayalık ise takılma oluyor. Bu hobide yeni sayılırım. Sorularım ise yemli takım ile böyle dibe batırarak mı avlanmak lazım ? Dibe batırmadansa nasıl ? Birde sağlam 5 kg çeker bir yemli takım ile büyük balık gelir mi ? Beni aydınlatın bu yemli av işinde lütfen dostlar.

sedatsabotic bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Aslan_Avcı

Aslan_Avcı Yeni Üye

Abilerim kardeşimlerim ustalıklarınızı bekliyorum lütfen tutun elimden.

4. ensaraydin

ensaraydin Aktif Üye

Aslan. yemli avda yani beklemeli avda, zemine inmek zorundasin, dibe batirmadan yemli av tekniği siyirtma yontemi var onuda forumdan arastira bilirsin. Sen iyisini zemini guzel bir avlak bul kendine..balık buyuklugude nasibinde ne varsa onu alırsın..kolay is değil balık tutmak..

5. Dargan

Dargan Aktif Üye

Öncelikle hoş geldiniz Buğra bey. Öncelikle balık boyu olarak 5kg çeker demişsin. İğneleri de kaliteliyse zaten kocaman olmasına gerek yok gayet güzel balık tutarsın yeter ki denizde balık olsun ve kullandığın yem güzel olsun. Boy işi kısmet tamamen. Avlanma biçimi olarakta beklemeli avda atıp dibe batırman lazım.

6. Yhy

Yhy Aktif Üye

Aramıza hoş geldin Buğra kardeşim.Öncelikle hangi şehirde ve hedef balıklarının neler olduğunu yazarsan,senin bölgendeki arkadaşlarımız sana daha fazla yardımcı olacaklardır.