Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kıyıköyde nerede ve ne avlanır yardım lütfen

1907FB

Yeni Üye
Adı
fatih yay
Merhabalar,
Öncelikle çok güzel bir site ve bir çok konuda yardımcı oluyor kurucularına çok teşekkür ederim.
Benim sormak istediğim Kıyıköy/Kırklareli de nerede ve ne avlayabilirim bilgisi olanların yardımlarınızı rica ediyorum.

1907FB

Yeni Üye
Adı
fatih yay
Teşekkürler Hamdi bey bu haftasonu şansımı deneyeceğim.

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Orada bir dere vardı denize dökülen tam yerini hatırlamıyorum ama döküldüğü yerde kıyıdan at çek levrek de deneyebilirsiniz.

BALIK

Yeni Üye
Adı
Mehmet BALIK
Merhabalar,
Öncelikle çok güzel bir site ve bir çok konuda yardımcı oluyor kurucularına çok teşekkür ederim.
Benim sormak istediğim Kıyıköy/Kırklareli de nerede ve ne avlayabilirim bilgisi olanların yardımlarınızı rica ediyorum.
Merhaba Fatih...Ben kıyıköye yakın olan Çerkezköy'de oturuyorum.Genelde Kıyıköy'e biz sazan,kefal için gidiyoruz.Kıyıköyde (aralık,ocak,şubat)aylarında Kalkan' dan bahsederler.Ama hiç gitediğim için sana yardımcı olamayacağım.Ne söylesem yalan olur.Dereye gidersen şayet nerede olursan olsun ekmek,solucan ve tavuk eti ile iri sazan, kızılkanat ve dere kefali yakalayabilirsin...Saygılar...

1907FB

Yeni Üye
Adı
fatih yay
Uluç ve Mehmet her ikinizede teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Levreka

Aktif Üye
Adı
Hakan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu mevsimde Kefal çok güzel tutuluyor. Pazar ikindin üzeri Kıyıköy Limandan kısmetimi aldım.

Kalkan içinse Hamdi Bey'in de belirttiği gibi 1 ay daha sabretmen gerekiyor. Ekim Kasım gibi başlar artık...

Uluç Bey, bahsettiğiniz dere ağzında Levrek için denemeyi düşünüyorum. Spinn olayına yeni sardım. Henüz takım yapma aşamasındayım :)

İnşallah bu bölgede atçek ile Levrek tutmasını beceririm.Zira burada, bu şekilde avlanan hiç görmedim.

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Kalkan içinse Hamdi Bey'in de belirttiği gibi 1 ay daha sabretmen gerekiyor. Ekim Kasım gibi başlar artık...
Sanırım Hamdi Bey 2 sene önce Ekim ayında belirtmiş bunu. Arkadaşın sabrının sonuna gelmiştir. Herhalde. :D

Levreka

Aktif Üye
Adı
Hakan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sanırım Hamdi Bey 2 sene önce Ekim ayında belirtmiş bunu. Arkadaşın sabrının sonuna gelmiştir. Herhalde. :D
:D:D:D:D:D:D

Evet haklısın arkadaşım. Sabırdan çatlamamıştır inşallah :D:D

Ben ay olarak düşünmüştüm, dönemsel fikir versin diye.