Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kızımla kasna avımızın videosu

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında ismail talay tarafından paylaşıldı.

1. ismail talay

ismail talay Aktif Üye

Kizimla Kasna Avimizin Videosu

--------------------------------------------------------------------------------
    sevgili dostlar kızım Elif Yağmur la yaklaşık bir aydır yaz tatili münasebeti ile beraber zaman gecirebiliyoruz. Bu gün ''baba balığa gidelim miiii?? dedi..

gidelim kızım da nereye gidelim, çayı duman ettiler, çalışma var her yerini düzlüyorlar, iş makinaları çalışıyor bu vesileyle de çaydan inanılmaz yosun akıyor, meps le balık avlamak eziyet..

E baba topalak deresine gideliiiimmm... gidelim kızım gitmesine de, orası da kış deresi, su ya bitmiştir, yada bitmek üzeredir, zaten balıkta kalmamıştır.. ama olsun be hadi kızım gidelim, dedim çıktık yola.

Öncelikle belirteyim, gittiğimiz dere bir kış deresi , yani yazın neredeyse tamamen kuruyor, hal böyle olunca da ağustos sonu gibi derede yakalanmadan kalan balıkların hepsi ölüyor. bu günler de de , tek tük balık varsa şansımıza, ama balığı lezzetli.

aslında amacımız çok balık tutmak değil, hem elif yağmuru biraz oltayla tanıştırmanın zamanı da geldi.. bu zamanda kaldıysa alacağımız 8-10 balık, ama razıyız, bugun ev de de yanlızız baba kız, iftara bir tava topalak deresi kasnası yakışır..

düşüncesiyle indik dereye patikalardan.ohooooooooo !!1derede su bitmiş bile eskiden derin olan birkaç yerde su kalmış, haliyle balığıda kırıp geçirmişler.. Kalanlardan yakalayabilirsek üç beş ne mutlu.

İlk birikintide, ardısıra 3-4 balık aldık ama balıklar limitin sınırında ve üç tanesi limitten biraz küçük, hatta benim limitlerim için oldukça küçük, zira 40 cm altındaki kasnayı pek koymam kovaya ama bu dere başka , bir haftaya kadar bir tek canlı kalmaz düşüncesiyle , ama asla bir tavayı geçmemek şartı ile bir iki birikinti daha denedik ,bu arada elif yağmur da olta atma işini hayli çözdü, bir iki defa daha birlikte gittikmiydi tamamdır ..

Vel hasılı dostlar 8 balık yakaladık, çınar yapraklarının üzerine tavaya dizer gibi dizdik, baktık ki tava dolmuş paydos ettik.

Ve bu güzel günden , kızımla yaşanmış muhteşem bir iki saat hatıra defterimizde yerini aldı..

Elif yağmur videoları çekti ben de fotoları . işte yaşadıklarımız.

Kızımla balık avı mepsle kasna avı | İzlesene.com Video

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Tolga

Tolga Aktif Üye

Tek kelimeyle müthiş. Çekilen video belgesel tadında olmuş resmen.

Tebrik ederim.

4. lüfercan

lüfercan Aktif Üye

Harika bir av tebrikler.Resimler ve video da çok güzel.Kızınızla birlikte hep böyle güzel avlar yapmanızı dilerim.:harika:

5. freefish

freefish Aktif Üye

harika bir av ve video olmuş elleriinize kollarınıza sağlık

6. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

baba kız nice güzel anılara dileğiyle tebrikler :D

7. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler İsmail.
    Baba kız çok güzel bir av gerçekleştirmişsiniz.
    Şansınız her zaman bol olsun

8. hunter

hunter Daimi Üye

Sevgili İsmail tebrikler,

Kızın ile çok güzel vakit geçirmiş,harika av gerçekleştirmişsiniz.
    Her şeye rağmen almışsınız balığınızı,anlatımınız ve çekim çok güzel,beğendim.

Bu arada sineklerin sesi ta buradan duyuldu. :p
    Selamlar.

9. ismail talay

ismail talay Aktif Üye

hepinize değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..

10. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Tebrikler Ismail kardes ,Güzel ve bir okadar da bereketli av olmus.Eline emegine saglik paylasim icin tesekkürler.Sonraki avlarin icin bol sanslar,rast gele.

Selamlar.

11. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

sizi ve kızınızı tebrik ederim . turkıyede belgesel çekiyorum diye övünen tvler izlesinde amatör çekim nasıl olur ögrensınler valla çok begendim kızlar bu işte bizden daha iyiler ben ogluma desem hadibe işin yokmu der ben tutayım sen çek der:)