Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kocaeli, İzmit, Marina, Hereke, Gölcük, Değirmendere, Karamürsel BALIK DURUMU

B

BS Okuru

Misafir
maşallah güzel bir açılış olmuş bende nezleyi bi atlatabilsem sezonu açıcam burnumu çeke çeke raporlara bakıyorum resmen:D

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım. Dün akşam iş çıkışı izmit marinada 26 tane mezgit olduğu iddia edilen bir balık tuttum. Bu balık yenir mı malum izmit körfezi çok kirli mezgit de dip balığı. Birazdan pişirip yiyeceğiz zehirlenmeyiz umarım. Balıklar bunlar
Aramıza hoş geldiniz.

ozgun41

Üye
Adı
Özgün
Kan Grubu
A Rh Negatif
Merhaba arkadaslar bende bu islere yen i basladim.hayirlisiyla dun spin setini aldim.bugun de ulasliya gitmeyi planliyorum.su anda avlanan arkadas var mi?

ozgun41

Üye
Adı
Özgün
Kan Grubu
A Rh Negatif
Karamurseldeyim 10 15 kisiden sadece biri el kadar mirmir ve pisi tutmus baska bisey yok.bende kasik ve rapala salliyorum 2 saattir tik yok

Cihatttt

Yeni Üye
Adı
Cihat
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kirazlıyalı hereke rapala ile at-çek bugün akşam 17:00-18:30 arası sonuç yok.. O tarafta sonuç alan var mı spinde?

ozgun41

Üye
Adı
Özgün
Kan Grubu
A Rh Negatif
Yekta bey
Malesef son durumda degisen bisey yok.
Yarin sabah kavakli mendirekten sansimi deneyecegim.ama bugun ag hazirlayan balikcilarla da konustum balik bogaza daha yeni girdi buralara gelmesi kasimin ortasini bulur dediler.

özgür41

Aktif Üye
Adı
ÖZGÜR
Dün gece Yemli takım ile 1 lüfer (36cm) 1 sarıkanat (27cm) 1 Cinekop (21cm) yakaladik...Bir kaç teke çıkarıp bir olta da dip attık...1 Mırmır geldi..1 tane kilo üstü eskinayi da çekerken kayaya sıkıştırıp oltayi kopardım...Herkese daha iyileri rast gelsin...

Ekli dosyalar

özgür41

Aktif Üye
Adı
ÖZGÜR
özgür abi gene senden geliyor güzel raporlar, avınız bereketli olsun.
Teşekkür ederim... Kısmet...Dün akşam üstü 5 ten itibaren Yemli attık...Hava kararirken kaşık attık...Hava çok sakindi artık beklemekten sıkılıp tam birakacakken oltam yere yapıştı...Çektim süper bir lüfer..O lüfer bizi 3-4 saat daha tuttu...Sonra si seyrek balım bol muhabbet ve çay...Yemli avı bu yüzden seviyorum...Ama bence birinci kural sonsuz sabır ve çelik gibi bir sinir...Bir de mutlaka yanında sevdiğin arkadaşlar in olması...Çünkü tek başına vuruş alamadan 1 saatten fazla beklemezken arkadaşlarla sorun olmuyor...

Son düzenleme: