Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kocaeli, İzmit, Marina, Hereke, Gölcük, Değirmendere, Karamürsel BALIK DURUMU

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
en son kurumuştu bu hafta sonu 4 balık aldım rapor açma gereği duymadım gerçi balıklar 25 cm altında değil evden baktığımda denizde öbek halinde 25/30 sandal görüyorum ( öğleden sonra ) muhtemelen çapariye takılıyorlar aksini iddia eden varsa buyursun bilgi paylaştıkça güzeldir benim bilgim bu kadar bölge için

aates2001

Üye
Adı
Ahmet ATEŞ
en son kurumuştu bu hafta sonu 4 balık aldım rapor açma gereği duymadım gerçi balıklar 25 cm altında değil evden baktığımda denizde öbek halinde 25/30 sandal görüyorum ( öğleden sonra ) muhtemelen çapariye takılıyorlar aksini iddia eden varsa buyursun bilgi paylaştıkça güzeldir benim bilgim bu kadar bölge için
abi bu akşam ve 2 gün öncesinde sabah 2 şer tane dişli aldım.bugün çok fazla sandal çıktı açığa.aslında açığa da denmez.kıyıya yakın duranlar dişli peşinde.kıyı oltacılarına paralel gidip geliyorlar, çapariye takılanlar da var tabi.hafta sonu bir sandalcı ile muhabbet ettik; 2 kg istavrit anca vardı poşetinde.sonar varmış teknesinde, balığı görüyorum, atıyorum çapariyi ama zar zor atlıyorlar,1er, 2şer şeklinde tuttum bunları dedi.artık sebebi nedir bilmiyorum.acaba dişliler gelip arada kovalıyor mudur nedir.

naimtaskent

Yeni Üye
izmit arslanbey de oturuyorum 2 arkadas balığa merak sardik. her Çarşamba yuvacik yakaciga gittik bi defa derbent e gittik 3 tane küçük balik tuttuk. biri bizi yönlendirsin. bisikletle gidebileceğimiz neresi var. ve nasıl bi teknik kullanarak tutmamiz gerek. bilgilerinizi paylaşır misiniz. Teşekkürler iyi forumlar. not oltamiz var :)

İzmitAv

Aktif Üye
Merhaba Arkadaşlar ben 17 yaşındayım.17 yaşında olsamda ortalama marina izmit taraflarında 7 yıldır avlanıyorum.Hnagi ay hangi balığın çıktığnı iyi bilirim marinaya en son dün gittim.Kıyıya yakın şekilde sandalla dişli alıyorlar.Kıyıdan 30-40m açıkta.Akşam kıyıdan yemli yapabilir bence.İstavritte yok sarıkanat istavriti böldü balık oldugu halde gelmiyor.Dün tekneyle açıldık anca değirmendere taraflarında az çok kraçe yaptı.İstavrite fazla takılmayın derim.Zaman kaybı bu dişli gitmeden istavrit olmaz.Marina kıyıdan zargana yapıyordu oda kesti.birtek kefal var akşam üstü yemlide sarıkanat yapar diye düşünüyorum

naimtaskent

Yeni Üye
marinada hiç denemedim kısmet olursa bi kaç gün içinde giderim. dun yuvacik Yakacık dan 7 sazan aldik etkinlik olursa katilmak isteriz balikci ustatlardan birseyler öğrenmek bize zevk verir. saygilar

Evren Tamer

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Evren Tamer
Körfez sarıkanat kaynıyo.istavrit ara ara .Hereke Minekop - Eşkina.

Hasan06

Yeni Üye
Adı
Hasan Yeşilyurt
Bu gece marinada yemli deneyeceğim bakalım inş. kısmetimizde bir şeyler vardır :)

naimtaskent

Yeni Üye
bu gece marinada deneyelim bi de bakalım nasıl bi sonuc alacağız.

tetrazon

Yeni Üye
Adı
Talha
Sa. bugün öğlenden sonra 2-3 gibi sekaya gittim baktım millet kovalarını sardalyayla doldurmuş sonra bende attım yeşil simli çapariyle 1 saatte ancak 1kg kaar sardalya yakalayabildim 4-5 gibi balık kesti. Orda balık kesince daha ileri gidip oltaya sahteleri taktım 3 tanede sarıkanat aldım. Akşam 7-8 arası bi yarım saat kadar bayaa sarıkanat alan oldu. Şimdilik bu kadar yarın yine devam :D

zait41

Yeni Üye
Adı
Zait ADAR
Sa. bugün öğlenden sonra 2-3 gibi sekaya gittim baktım millet kovalarını sardalyayla doldurmuş sonra bende attım yeşil simli çapariyle 1 saatte ancak 1kg kaar sardalya yakalayabildim 4-5 gibi balık kesti. Orda balık kesince daha ileri gidip oltaya sahteleri taktım 3 tanede sarıkanat aldım. Akşam 7-8 arası bi yarım saat kadar bayaa sarıkanat alan oldu. Şimdilik bu kadar yarın yine devam :D
tahta iskeledemiydin nereden attın kardeşim