Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kocaeli Organisazyonundan Canlı Yayin

helaldılı

Daimi Üye
Adı
adem demirtaş
Kan Grubu
O Rh Negatif
Herkese çok teşekkürler, beni yalnız bırakmayan mahalle dostlarıma ayrıca sevgilerimi de iletiyorum.Cemal kardeşimin sürdürülebilir avcılık için gerekli olan örnek davranışı günün en iyi hareketiydi.Yeni buluşmalarda görüşmek görüşmek üzere.......

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Bu aileye katıldığımdan beri hiç bir buluşmayı kaçırmadım nerdeyse ama bu sefer imkanlar el vermedi malesef.
kısmet böyleymiş. Daha güzel buluşmalara imza atacağım en kısa zamanda İnşallah..........,
Bir Akyaka buluşması yaparsın artık..
Kofana zamanı geçmeden.. :)

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Güzel ve kalabalık bir katılımla balığın da olduğu bir organizasyondu.
Katılım yapan ve emeği geçenlere Teşekkürler.
@evren arkadaşımıza ve özellikle Izmit ekibinede ev sahiplikleri için teşekkür ederim.

Yhy

Aktif Üye
Adı
Yahya
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Çevre İllerden gelen, tanıdığımız ve yeni tanışma fırsatı yakaladığımız arkadaşlarımızla, dostluk,muhabbet ve paylaşım, keyfinin yaşandığı, güzel bir organizasyon oldu.Bizzat katılan ve canlı yayına mesajlarıyla dahil olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, bundan sonra düzenlenenecek organizasyonlarla da , forumdaki arkadaşlık ve dostluk bağlarının daha kuvvetleneceğini umut ediyorum.Saygılarımla..

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
İyiki işim çıkyıda katılamamışım resimleri görünce dahada emin oldum