Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kofana

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Tebrikler Ali, yine bir spindoctor klasiği O Saltiga Popper'dan elinde kaç tane var bilmiyorum ama (Allah göstermesin) başına bir şey gelirse o sahtenin, ben burada oturup ağlarım heralde :) Aman dikkat et ona, daha sana neler verecek o neler ;) Yakışıklı oğluna afiyetolsun, ''gene mi kofana baba'' dediğini duyar gibi oldum :D Her zaman rastgelsin kardeşim...

Ersin1903

Daimi Üye
Tebrik ederim yine güzel bir kofana avlamışsınız Zorla bizi Muğla'ya göç ettiriceksin abi :)

iasoslubalıkçı

Aktif Üye
Adı
Mehmet YİĞİT
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tebrikler hemşehirlim. güzel balıklara devam ediyorsun. Allah daha da fazlasını nasip etsin inşallah. en yakın zamanda görüşmek ümidiyle rastgele.

spindoctor

Aktif Üye
Adı
Ali Üzer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler Ali, keşke akrep Murat da geldiğinde seni bulsaymış.
Bugün benim çocuk da Adrasan'da gündüz vakti kıyıdan bir barakuda ve bir akya tutmuş.
Önce maskeyle dolaşıp balıkların yerini gördükten sonra atıp çekmeye başlamış.
Yaz geldi ben artık sahile gitmeye üşeniyorum.
Bugün her şeyi hazırladım, hava biraz daha serinlesin derken bu saate kadar kaldım.

Abi ben Bodrum da değildim bir arkadaşın düğünü için şehir dışındaydım yoksa görüşürdük zaten. Sen silikon eline ulaşınca git bence balığa iş yapacağına eminim.

spindoctor

Aktif Üye
Adı
Ali Üzer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler Ali, yine bir spindoctor klasiği O Saltiga Popper'dan elinde kaç tane var bilmiyorum ama (Allah göstermesin) başına bir şey gelirse o sahtenin, ben burada oturup ağlarım heralde :) Aman dikkat et ona, daha sana neler verecek o neler ;) Yakışıklı oğluna afiyetolsun, ''gene mi kofana baba'' dediğini duyar gibi oldum :D Her zaman rastgelsin kardeşim...
Valla bu sefer arkadaşlarla yedik evdekiler baktım balıktan yavaş yavaş soğumaya başladı evdekilere bile göstermeden indirdik mideye.

SARGOZ_07

Üye
Adı
HÜSEYİN
Tebrikler. Güzel bir av olmuş.
Eline emeğine sağlık.

gurcansap

Daimi Üye
Adı
Gürcan Sap
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çok güzel bir balık Ali,
Her zaman rasgelsin.

Kullandığın kamışın önerilen en fazla atış ağırlığı 35 gr. ama sen 40 gr. lık sahteyi atmışsın maaşallah :)
Umarım devam eden avların da balık boyları büyüyerek devam eder...

CEMAKO

Yeni Üye
Adı
CEM ÇELİKER
Tebrik ederim sizin avları gerçekten özlüyoruz anlatımın güzelliğinden bizi de içine alıyor bizim buralarda sahteye yumurtalı olduklarından mı nedir bir türlü atlamıyorlar canlı kefale çok güzel saldırıyorlar.
Artık sırtı kara bekliyoruz.
rastgelsin