Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

kokulu sahte silicon solucan yem

mehmetsah

Yeni Üye
slm sazan avında kokulu sahte silikon solucanlar kullanılılabilirmi şöyle bir ürün var

sademrt

Aktif Üye
kaç para, pahalı değilse bişey kaybetmezsin

HUNTERFATHER

Aktif Üye
Adı
Üstün
Kullananlar var ama sezon içinde her zaman değil de özellikle balık yumurtladıktan sonra daha etkili olduğunu biliyorum yinede aman aman etkili bir yem değildir kanaatimce.Saygılar...

ToprağınSesi

Aktif Üye
Bende de onun kaya kurdu olanından var ve bir de ona katmak için bir koku. Öyle fenaki kokusu berbat bir şey. O kadar denedim hiç sonuç alamadım
ama akıntılı bir merada fayda edebilir. Tek iyi yanı balık gelmese de
iğneden düşme ihtimali yok :)

hürmetle

onr2onr

Üye
Adı
Onur Karakaş
Bende de onun kaya kurdu olanından var ve bir de ona katmak için bir koku. Öyle fenaki kokusu berbat bir şey. O kadar denedim hiç sonuç alamadım
ama akıntılı bir merada fayda edebilir. Tek iyi yanı balık gelmese de
iğneden düşme ihtimali yok :)

hürmetle
Ben kullanıyorum ortlarından ıgnenın palasının ust kısmına yanı mısınayla bırlsen yere 3-4 tane takıyorum ama sonrasına boılı seklınde veya ıgnenın kendısıne yem takıyorum balıgı cezbedebılıyor tek sahte solucanla hıc yakalamadım alabalıkta da denedım ama hıc atlamadı

mehmetsah

Yeni Üye
merakımdan sordum bu ürünü görünce denemeye değermi bilmiyorum

onr2onr

Üye
Adı
Onur Karakaş
Değmez güzel bir yemleme ve mısır iş görür yemlemedr pvaları kullan sonra bana dua et

mehmetsah

Yeni Üye
onr2onr kardeş pvaları kullan demişsin yazından anlamadım neyi kullanayım.bulunduğum yer itibariyle solucan bulmam pek mümkün değil bir kere elimde kürekle bütün şehri dolasınca insanlar garip bir sekilde bakıyorlar canlı yem solucan satan av bayisi yok bide insan tiksiniyor.genelde hamur kullanıırım ama çabuk dağılıyor sürekli tazalemek gerekiyor bu sahte yemlerle sonuç alan arkadas varmı yoksa yine hamura devam diyeceğim mısırda kullandım ancak hamur daha verimli oluyor tskler