Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

KÖYCEĞİZE TAŞINACAĞIM O BÖLGE HAKKINDA BİLGİ LÜTFEN

Merhaba arkadaşlar. Kısmet olursa kısa bir süre sonra Muğla Köyceğize taşınıyoruz. Balık sevdası damarlarında gezen biri olarak internetten ilk baktığım şey bölgedeki balıkçılık durumu oluyor. Köyceğiz civarı sarıgerme dalyan iztuzu gibi bölgelerde kıyıdan gerek yemli gerekse spin avı nerelerde yapılır. Dalyanda kooparatifin avı yasakladığı ile ilgili haberler gördüm internette Dalyanda av yapılabiliniyormu ? Hatta bir bot almayı bile düşünüyorum oraya gidince. Dalyan kanallarında avlanmaya geçmeye kimse karışırmı ? O bölgeden arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

seteka

Yeni Üye
Adı
Sabri Temizel
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Murat bey sizin sorduğunuz soruları ben size sorayım :D
Köyciğiz'e gittiniz mi. Eğer gittiyseniz bölgedeki balıkçılık durumu nasıl. Dalyan Sarıgerme İztuzu Köyceğiz Gölünde balık çeşitleri ve avlanma şekilleri nelerdir.
Bu arada ailem 8-9 yıl Ortaca'da ikamet ettiler. O zamanlar balık sevdam yoktu. Yılda 1-2 kez Ortaca ve Dalyana 1-2 günlüğüne gidip geliyorum. Vereceğiniz bilgiler benim için çok faydalı olacak.
İyi günler dilerim.

teknoedebiyat

Yeni Üye
Köycegizi bilmiyorum ama yarım saat mesafe uzaklığındaki Gökova körfezinde gecen seneye kadar kıyıda çok rahat avlanıyordu.. kıyıdan bi çok kişinin kocaman kocaman Turna aldığına şahit oldum..