Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kravat Fileto Maceram

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ne demek tabiki ısmarlarım. Maden iskelesindeki ceylan (rekorum 4800gr) levrek (rekorum 3500 gr) yazılı orkinos ( rekorum 7200 gr) ve turna (rekorum 2500 gr) avlarına 1 aydan az kaldı. Havalar biraz soğumalı. Bahsettiğin avları yapıyorum. Yapmamak ayıp olur :)
sevgilerimle
Abi işte budur :) Seninle tanışmak bile bambaşka bir deneyim olacak eminim :)

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Merhaba Süleymen Bey,

İnşallah filetoyu beraber çıkarma fırsatımızda olur. Zargana raporunu henüz gruba paylaştım. Raporda köpeğim (erkek) köpügünde fotoğrafları var.

Ben balık tutsamda tutamasamda, kaçırsamda, yakalasamda hep zevk almayı bilen bir insanım. Tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim
Atilla merhaba, kısmet diyelim, belki bir gün birlikte Kravat balığı yakalar, fletosunu da birlikte çıkarırız

Ben balık tutsamda tutamasamda, kaçırsamda, yakalasamda hep zevk almayı bilen bir insanım. Bundan eminim :harika::harika:

tırtıl

Aktif Üye
Adı
Atilla Coşkun
Atilla merhaba, kısmet diyelim, belki bir gün birlikte Kravat balığı yakalar, fletosunu da birlikte çıkarırız

Ben balık tutsamda tutamasamda, kaçırsamda, yakalasamda hep zevk almayı bilen bir insanım. Bundan eminim :harika::harika:
Sadece kravatla sınırlamayalım isterseniz. Mercan avları da güzel olur, diğerleride. Siz yeterki gelin :)

tırtıl

Aktif Üye
Adı
Atilla Coşkun
Çok güzel hikaye olmuş atilla,tebrik ederim ağzına, yüreğine sağlık,hem anlatım hemde resimleyerek tatbik etmek,ayrıca teşekkür ediyorum paylaşım için,sevgiyle kal, balıksız kalma.
Çok teşekkür ederim. Sizin avlarınızıda ilgiyle takip ediyoruz. Ben de size ve emeklerinize teşekkür ederim.
Sevgilerimle

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Sadece kravatla sınırlamayalım isterseniz. Mercan avları da güzel olur, diğerleride. Siz yeterki gelin :)
Atilla merhaba,

Davetin için şimdiden teşekkür ederim ve neden olmasın ;)

Ancak, orada konaklama ve tekne durumu hakkında hiçbir bilgim yok, bunları çözüme kavuşturabilirsek gelmeyi çok isterim. Bu konularda beni bilgilendirirsen senin de uygun olduğun bir dönemde gelebilmek için program yapabilirim. Hatta önümüzde çok güzel uzun tatiller var, kurban bayramı tatili olmasa bile 29 Ekim tatilinde gelebilirim

tırtıl

Aktif Üye
Adı
Atilla Coşkun
Atilla merhaba,

Davetin için şimdiden teşekkür ederim ve neden olmasın ;)

Ancak, orada konaklama ve tekne durumu hakkında hiçbir bilgim yok, bunları çözüme kavuşturabilirsek gelmeyi çok isterim. Bu konularda beni bilgilendirirsen senin de uygun olduğun bir dönemde gelebilmek için program yapabilirim. Hatta önümüzde çok güzel uzun tatiller var, kurban bayramı tatili olmasa bile 29 Ekim tatilinde gelebilirim
Konaklama için apart oteller var. Bu aralar sezon sonu fiyatlar çok uygun. Bu konuda yardımcı olurum. Tekne içinse oda kolay. Benim devamlı gittiğim biri arkadaş var onu ayarlarız. Kıyı avı yaparız. En önemli tanışırız.

Bu arada zargana raporumu okudunuz mu?
Golden köpeğimin resimlerini sizin için koydum.

Bu konuyu görüşmek üzere

sevgilerimle

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Elinize sağlık süper anlatım olmuş. Selahattin ile beraber bende oradayım tanışmak görüşmek üzere hoşçakalın.

iasoslubalıkçı

Aktif Üye
Adı
Mehmet YİĞİT
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tebrik ederim abi, ellerine sağlık çok güzel bir günce ve paylaşım olmuş yine. bende arada sırada geliyorum Akyakaya avlanmaya umarım tanışıp birlikte avlanmak nasip olur. görüşmek dileğiyle hoşçakalın. daha iyileri rastgelsin.