Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Küçük kırmızı benekli alabalık...

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Biraz geç olacak ama tebrikler Nedim. Manzaralar çok güzel. Bana memleketimi anımsatıyor. Nice neşeli, bol kırmızı benekli avlar.:)

KİNYAS

Üye
Adı
Mustafa Çoruh
Rahmetlı babannem anlatırdı..Babası her balığa çıktıgında yanına babannemıde alırmıs.babanemde tutulan balıkları koymak ıcın buyukce bır cuval...o kadar bolmus zamanında..80 yıl öncesı tabı....Artık o kadar azaldı kı bu sebebten bıraktım alabalık ışlerını...bılıncsızce avlanmasının yanında yakın zamanda Heslerde cabası oldu..Kırmızı beneklı alabalığın sonu maglesef iyi degil.Memleket Rize ...

15 gun kadar önce balıkesırdeydım ufak bır kazdagları turu attık..gercekcen havası ıle tabıatı ıle mukemmel..Güzel görüntüler..Balıgı bıraktıgınız ıcınde tebrıkler..

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Duyarlılığın için teşekkürler Nedim. Bilinçsiz avlanma sonucu malesef nesli tükenmeye başlayan bir tür. Lezzetili olduğu kadar, romatizma hastalarınında bu balığı aradığını biliyorum.