Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Küçük sırlar!

KARINCA

Aktif Üye
Adı
Ant M.
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Herkezin kendince geliştirdiği, birisinden ya da bir kaynaktan görerek yaptığı veya ilham aldığı küçük balıkçılık sırları vardır.Olmaz bu sırrımı söylersem herkez deli gibi balık tutar kabul edemem demiyorsanız eğer küçük sırlarınızı lütfen paylaşın...

Örnek: Kurşunu takıma lastikle takmak böylelikle balık kurşunun ağırlığını hemen hissedip yemi kusmuyor...
Örnek : Çift gezer kurşun kullanırım böylelikle bütün iğnelerimi dibe yatırırım...
Örnek: Yemlerimi mutlaka sardalyali kedi mamasında bekletirim daha verimli oluyor...
Örnek: İğnelerimi ince zımpara kağıtlarıyla keskinleştirmeden asla suya yollamam...
Örnek: Kösteklerime mutlaka kırmızı boncuk takarım bunun balık çektiğine inanıyorum...
Örnek: Spin avlarımda rapalamı çekerken başımı başka tarafa çeviririm çünkü balık beni izliyordur...
Örnek: Kasnakla avlanıyorsam balığın vurduğunu daha iyi anlamak için misinadan küçük bir daire yapar öyle beklerim...
Örnek: Gözlerimin altına siyah boya sürerim güneş gözümü almasın diye...
Örnek: İğnelerin batıpta çıkmayacağı cinsten kıyafetler giymem
Örnek: Şamandıralı avlarımı dürbünle takip ederim
Örnek: Şu markanın şu numaralı iğnesini şu balığın avında kullanıyorum harika iş yapıyor kimse bilmez
Örnek: Çemberle J tipi iğneyi önlü arkalı hırsız misali bağlarım birinden kurtulsa diğerine takılır...

Daha fazla uydurmiyim, söz sizde arkadaşlar, paylaşımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla....

Burak Kızılırmak

Daimi Üye
Adı
Burak ARIK
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
yani hocam söz sizde demişsiniz de bize pek bir söz kalmamış ama canlı yemle av yaparken yem ipi kullanıyorum çok faydasını görüyorum.

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ya gülmekten öldüm gözlerimin altına siyah boya sürerim demişsiniz çok güzelmiş

Adı
Gökhan
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Örnek: İğnelerin batıpta çıkmayacağı cinsten kıyafetler giymem

Kazakla giderim kışın. Banko kendimi yakalarım 1 kere . Sonra da yanımdaki acemi arkadaşlar yakalar. İlk ve son av mümkün mertebe ben olurum. Heleki kayıkla açılmışsak ve tüy sarkıtıyorsak dibe, sardalyeden farkım kalmaz

Guardian

Aktif Üye
Adı
Adil
Kan Grubu
O Rh Pozitif
çok güzel örnekler mevcut elinize sağlık.