Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

küçük teknede pratik koltuk çözümü

Konu, 'Tekne İle İlgili Genel Bilgiler' kısmında havatemiz tarafından paylaşıldı.

1. havatemiz

havatemiz Aktif Üye

Sandalda sırtı çekerken sürekli oturmanın verdiği rahatsızlığı önlemek için bir koltuk arayışına girdim. Bazı sitelerde çok iyi şekilde tasarlanmış bir çok açıda ayarlanabilen sudan etkilenmeyen koltuklar var ama fiyatları da 250 Tl civarında. Ucuz yollu alternatif olarak bazı kişiler stadyum koltuğu tabir edilen tek kişilik sert plastikten yapılmış koltukları alıp alttan sandalda oturacağı yere vidalamak şeklinde bir çözüm üretmişler. Ben bir kaç üreticiye sordum stadyum koltuğunun tek satılmadığını enaz altı adet alınması gerektiğini söylediler. Bundan vaz geçtim. Tesadüfen seyrettiğim bir balık avı videosunda ise sandal sahibi sert plastik kolçaklı sandalyenin arka bacaklarını kesmiş, sanırım ön bacaklarını da buna göre ayarlamış. Bu çözüm benim hoşuma gitti ve 9.90 Tl ye satılan bir sandalye aldım. İçine de sünger bir minder ile koltuğu tamamladım. Teknede uzun süre oturanlar için ucuz bir çözüm oldu. Sağa sola kayıyor ama altına eski havlu v.s gibi bir tekstil ürünü koyarsanız sorun kalmıyor.

KalamA bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar