Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Küçükkuyu özgür ispendek

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Mehmet Fatih tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

20 günü aşkın ava çıkamamıştım 1-2 günlüğüne gittiğim Çanakkalede 2 haftayı geçkin kaldım takımlarda yanımda değildi anlayacağınız baya özlemişim avlanmayı Mart ayı genelde durgun geçer derler o yüzden büyük umutlarla gitmemiştim maksat kurtları dökelim ilk önce daiwa duckfin shad mavi simli ile atışlara başladım yavaş yavaş sararken arkadan ufak flu mavi bir karartı kıyıya kadar yaklaştı 10-15 santimlik ispendek görünce sevindim büyüklerde olabilir umudu ile suları silikonlarla dövmeye başladım çokta vuruş aldım ancak vuruşların tınısından 200-300gramlık palaz olduğu belli olsada onunla oynamak hoşuma gitti açıkçası Daiwa duckfinshad sürekli kuyruktan vuruş alınca benim en çok balık aldığım ve bütün arkadaşlarada tavsiye ettiğim Savagear cannibal glowu taktım 3-5 atış haraket olmadı neyse biraz daha yanlamalı salladım sahte suya düştü elimi tele attım daha kapayamadan langırt biraz şaşırdım ne oluyoruz misina makinaya/telemi takıldı titremeler gelince anladımki sahtenin suya düşmesinden yarım saniye sonra abimiz atlamış ufak olduğunu anlar anlamaz paldır küldür kıyıladık ufakta olsa nefsimizi köreltip arkadaşı üremesi seneye bize yavrular vermesi için iade ettik inşallah 2-3 kiloluklarıda iade edecek ustalık ve olgunluğa kavuşurum/uz.. Hepimize rastgele

Akşam suyu / Okuma Ceymar 40 makina / effe experia kamış / 0.28 okuma misina / Savagear Cannibal 8 cm Glow silikon yem

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Tebrikler

Mehmet Fatih bunu beğendi.
  4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Mehmet
    Büyüyüp gelir inşallah

5. Spinlevrek

Spinlevrek Aktif Üye

Tebrikler Mehmet...

6. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Tebrikler.. Umarım daha irileriyle yakala bırak avlar gerçekleştirirsiniz..

7. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

Raporlarını özlemiştik mehmet abi

8. Spin on the beach

Spin on the beach Aktif Üye

Benim rapalalari bulabildin mi Mehmet :)

9. centetic

centetic Aktif Üye

Mehmet hocam tebrikler. Ekipman değişikliği de var galiba? Ceymar makine yeni mi?

10. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Teşekkür ederim İbrahim abi , Centetic makina yeni geçen indirimden aldım fena değil kamışın rengine uydu kırmızı onun dışında Dead Ringerden bir fazlasını görmedim-Cihan abi senin rapalalar çoktan yerini bulmuştur yada Ayvalık sahillerine doğru yüzmüşlerdir :) - Oğulcan bende özledim valla balık rapaladan ziyade yeme bakmaya başladı bizim işler yaşlaşır sanırım-Taha kardeşim keşke sürekli 2-3 kiloluk balıklar olsada bizde bıraksak şimdilik max 500 gram bakalım yavaş yavaş büyütürüz bırakımları :) - Çok sağol Şeref abi inşallah diyelim -Teşekkür ettim Adem abi

coner, Ogiveogi ve Spinlevrek bunu beğendi.
  11. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

tebrikler dun gece bende duckfin ile bir ispendek kandirdim 25 cm civari kiyiya cok yakin vurusu aldigimdan cekip hemen eziyet etmeden saldim abisi babasini yakalarim diye olmadi :(

BlazenHK, Mehmet Fatih ve Spinlevrek bunu beğendi.