Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kullanıcı adı

Konu, 'Sohbet' kısmında büyükçolpan tarafından paylaşıldı.

1. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

Dostlar merhaba.İllaki hepimizin iyi kötü bir takım çantası veya balıkta kullandığı bir montu vardır.Hem birbirimizi tanımak adına en azından bir tanıyıp merhaba demek adına kullandıgımız bir malzemenin bir yerine sitede kullandığımız kullanıcı adını yazsak mı.?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. onder

onder Aktif Üye

Eskiden bende sticker vardı takım çantamda ama bir allahın kulu gelip de takma adın ne diye sormadı bana çıkarana kadar.

4. hunter

hunter Daimi Üye

Böyle bir şeyde olabilirmi? :)

5. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

bu tam olması gereken ama her kesyapamayabılır,Bıde kısın sorun olabılır en guzelı takım cantası olacaktır.Merhaba dıyene çay bedava :)

6. YaşaR

YaşaR Moderatör Yönetici

Mustafa kardeşim sana gerek yok artık bu camiada seni tanımayan kalmamıştır. :D

Organizasyonlarda yapıyorduk böyle birşey. Yakaya kullanıcı adı ve Gerçek adın yazıldığı bir tanıtım kartı takıyorduk. Fena durmuyordu.

Takım çantasına yada av sırasında kullandığımız tabure, koltuğa veya mont yağmurluk arkasına balık sevdam
    çıkartması koysak yeterli. Gören zaten merak eder gelir. Başlar kimsin nesin balık varmı yokmu derken muhabbet alır gider.

Selam verene çay bedava olayı en güzeli ;)

7. hunter

hunter Daimi Üye

Yaşar'ım,
    Hakkaten tanınmışım,öyleki hiç tanımadığım kişiler arıyor cep telefonumdan şaşırıyorum,geçenlerde bir bayan aradı doktormuş kendisi,rşinr doğum günü süprizi olarak teknede balık avlama işini hediye amaçlı bizi balığa götürürmüsünüz dedi :D

Üstelik bir sene önceki organizasyon yazı başilığından almış numaramı,üeymisiniz diyorum hayır diyor. :)
    Bunlarda güze,çevre ediniyoruz :D

Bu arada benim tişort önerim tabiki kalıcı öneri değil,bana sorsan bende direk Blıksevdam logolu çıkarmalar yapıp dağıtmak.
    Selamlar kardeşim.

8. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

ben matbaacıyım bı sekılde yaparız o sorun degılde dagıtımı nasıl olacak

9. hunter

hunter Daimi Üye

Siz bir el atın,gerisini organize bir şekilde hallederiz. :)
    Organizasyon dedimmi ben akla gelirim. :)

10. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Hamdi ile aynı sitede işyerlerimiz komşuyuz, bir ortak çalışma yapalım biz bakalım ne çıkacak yarın itibarı ile bişeyler yaparız diye düşünüyorum.Bir kaç boy sticker çalışması yapalım Hamdi sanada burdan duyurayım :).

11. hunter

hunter Daimi Üye

Haydi bakalım çalışmalarınızı şimdilik burada,gerekirse başka bir konu başlığı altında toplayıp fikirleri paylaşalım.

Güzel şeyler çıkacağı kanısındayım.Benim burada paylaştığım ve Balıksevdam sitesininde simgesi kılıç balığına sabit kalınarak bir çalışma yapılabilir,Mavi-Beyaz üzerine Balıksevdam .com yazısıda kırmızı veya siyah yazı olaak benden bir tavsiye olsun şimdilik. :)