Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kullanıcı adı

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Peki kimlik bilgilerimizi ellemi dolduracağız yada kimlik bilgisi olacakmı bu stickerlerde.
Bu arada ben organizasyon listesindeki isimlere stickerlerini adlarınında yazılı olduğu şekilde getiririm sorun değil.Ama 3000-5000 adet stickerin, kimlik bilgisi basılı olarak üretimi zor olur.

umooth

Daimi Üye
Adı
umooth
Kan Grubu
B Rh Pozitif
balık malzemesi satan yerler yardımcı olmaz mı dağıtım konusunda?

özcan bolat

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN BOLAT
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ben yanımdan tşörtdümü eksik etmiyorum bilen bilir şahane oluyor 3 ane almıştım hala yepyeni

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Peki kimlik bilgilerimizi ellemi dolduracağız yada kimlik bilgisi olacakmı bu stickerlerde.
Bu arada ben organizasyon listesindeki isimlere stickerlerini adlarınında yazılı olduğu şekilde getiririm sorun değil.Ama 3000-5000 adet stickerin, kimlik bilgisi basılı olarak üretimi zor olur.
İsim yazmayacak,sadece Balıksevdam.com yazan bir yazı ve büyükce balık tutan adam resmi. :) örnek bulursak ekleyelim sizde görürsünüz.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Hanım üyelerimiz arıza çıkartmasa bari.:)
Yok canım,Sende şimdi akıllara getirip başımıza iş açtırma :) Sadece hangi balık malzemecisinde,malzemelerde v.s balık tutan bayan resmine rastladın,erkek siluet'i bir sembol olarak tüm dünyada genel anlamda kullanılır. :) Keza resimdeki sadece bir erkek insan siluet'idir,birine benzemez. :)

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Ancak benim sırt resmimdeki balık tutan adam ile birlikde aynı gördüğünüz gibi ortada bu olacak,takım sandığımın üzerinde bulunan yandan başlayan ay şeklinde yazarak Balıksevdam.com yazı ile çevirip tamamlayabilirsiniz.

Şimdi bir iki çalışma yapıp buraya ekleyemezmisiniz. ?

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Arkadaşlar,
,hatta becerebilen varsa bu resmi biraz traşlıyıp sadece takım sandığımın üzerindeki çıkartma logoyu gösteren bir resim eklesin.

Abi harbiden zor becerilebilecek bir şey. Yani söylemesen resimdeki takım sandığı gözükmüyor neredeyse. :D