Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kuşadası darboğazda jig avı için bady aranıyor

Konu, 'Jigging (Vertikal Jigging) Jig İle Balık Avı Teknikleri' kısmında dixixes tarafından paylaşıldı.

1. ozgurizmir

ozgurizmir Yeni Üye

jig avına meraklıyım ve her fırsatta gidiyorum .gitmeye niyetli arkadaşlar 0505 552 9297 arayın gidelim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. zıpkıncı

zıpkıncı Aktif Üye

Nasip.

4. zıpkıncı

zıpkıncı Aktif Üye

Daha öncede toplanmak istediler. İs güç toplanilamadi.

5. zıpkıncı

zıpkıncı Aktif Üye

Sağlam kaptan lazım.

6. ozgurizmir

ozgurizmir Yeni Üye

biz bu gece çıkıyoruz kaptan var ekibide forumdan ayarladık 5 saat sonra sudayız .nasip .bide vuruş olursa on numara beş yıldız

prometheus ve zıpkıncı bunu beğendi.
  7. zıpkıncı

zıpkıncı Aktif Üye

Hayırlısı.

8. aybasan

aybasan Üye

Nereden çıkacaksınız ava?

ozgurizmir bunu beğendi.
  9. zıpkıncı

zıpkıncı Aktif Üye

Özgür bey nasıl geçti.

10. prometheus

prometheus Üye

Özgür Bey merhaba
    öncelikle av sonucunu bekliyoruz umarım istediğiniz gibi bir av olmuştur.Bende Bornova lıyım çamdibi nde oturuyorum ve jig avına yeni merak salanlardanım.kendime yeni bir jig takımı kurdum ama çevremde jig avına meraklı kimse bulamadığımdan,kendi teknem de olmadığından sadece bir deneme şansım oldu o da kiralık teknede yemli av yapanlarla birlikte.Malum pek tatmin etmedi.Bu nedenle eğer yeni bir organizasyon yapılması düşünülüyor ve dışardan katılım rahatsız etmeyecekse bende katılmak isterim.Numaranızı kaydettim benim numaram da 555 733 38 09.Bu arada siz de kiralık tekne ile mi av yapıyorsunuz?Öyleyse bize önerebileceğiniz izmir içi yada yakın çevresi bir kaptan var mı?teşekkürler

bambam84 bunu beğendi.
  11. ozgurizmir

ozgurizmir Yeni Üye

dostum haklısın yemli av yapılırken jig yapılmaz zaten .ewet etrafta pek jig yapan kimse yok .telefon numaranı aldım . yeni bir organizasyon daha yapacağız.çağırırım senide.kiralık tekne ile jig avı yapıyoruz.
    Şimdi gelelim pazartesi sabahı jig avımıza erman bey ve arkadaşlarına öncelikle teşekkür ederim .
    erman bey ve 4 arkadaşı ile birlikte toplam 6 kişi gece 00 00 da güzelyalıda buluştuk ıldıra doğru 2 araç yola çıktık .yolda ihtiyaçlarımızı aldıktan sonra gece 02 00 sıralarında ıldıra vardık .sahil kenarında bir masa kurup hoş muhabbetler eşliğinde hem tanıştık hem yedik içtik .
    04 00 da teknemizin kaptanını kaldırdık. 04 30 da tekne ile açılarak sabahın ilk ışıkları doğmadan avlak yerimize vardık . ekipte jig takımı erman ve bende olduğundan 2 saat kadar verimli olan sabah ilk ışıkta jig avımızı yaptık kaptanımız hüseyin abide bir müddet sonra bize katıldı.vuruş alamadık..daha sonra diğer arkadaşlarda sıkılmasın diye yemli ava geçildi.iri mercanlar alındı .
    jig avı çok heyecan verici ha şimdi vurdu ha vuracak derken adamın kalbi yerinden çıkacak gibi oluyor.
    2 ay içerisinde 6 kiloluk sinarit ve her biri 2 kiloya yakın 2 adet fangri yi bu meralardan alınca heyecan bambaşka oluyor tabiiki.
    bir dahaki sefere diyerek saat 10 00 da çapamızı kaldırarak kıyıya doğru yol aldık ve 12 30 da bornovaya vardım.aklımız ıldırdaki trançalarda tabiiki:)

prometheus, bambam84 ve zıpkıncı bunu beğendi.