Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kuşadası ve çevresinde balık avı

Gokhan_

Yeni Üye
Adı
Gökhan Özüduru
Selam Arkadaslar Benim Bir iki SOrum Olacakdi Ben yurtdisinda Yasiyorum ve yazlari Kusadasinda tatil yapiyorum hersene geldigimde Buyuk hobim olan balik tutmak istiyorum ama simdiye kadar kiyidan sadece Kefal tutabildik Birinci Sorum Kus adasinda veya cevresinde Alabalik Samon tuta bilcegim biryer varmi. Bir De Kus Adasinda Atip cekerek tutabilcegim balik turu varmi sahte baliklarla normalde hollandada kanallarda atip cekme dedimiz sahte baliklarla turna baliklari tutuyoruz ama bildigim kadariyla sahte baliklarla denizdede atip cekerek tutula biliyor kus adasinda boyle yerler mevcutmu aceba
ilgeleriniz Icin Tesekurler.
Saygilarimla..

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Hoşgeldin Gökhan
Kuşadası yakınlarındaki tatlısu avlaklarını bilmiyorum ama denizde sahte balıklarla avlanabilirsin.
Yaz aylarının sahte ile avlanma veriminin en düşük olduğu dönemler olduğunu da unutmamak lazım.

Gokhan_

Yeni Üye
Adı
Gökhan Özüduru
Hoşgeldin Gökhan
Kuşadası yakınlarındaki tatlısu avlaklarını bilmiyorum ama denizde sahte balıklarla avlanabilirsin.
Yaz aylarının sahte ile avlanma veriminin en düşük olduğu dönemler olduğunu da unutmamak lazım.
Hosbuldum abi Tsk ederim aceba sahte balikla hangi tur baliklar yakalama sansim ola bilir ?

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Hosbuldum abi Tsk ederim aceba sahte balikla hangi tur baliklar yakalama sansim ola bilir ?
Kullanacağın sahtenin aksiyonunu iyi verebilirsen oradan geçn bir levrek misafirin olabilir. Rastgelsin :)

Gokhan_

Yeni Üye
Adı
Gökhan Özüduru
Kullanacağın sahtenin aksiyonunu iyi verebilirsen oradan geçn bir levrek misafirin olabilir. Rastgelsin :)

Hehehe evet haklisin beklemisini bilirsen sansin bol olur bendeki sahte baliklar aksiyonu kendi yapiyor :) kus adasinda orkidos bula bilirmiyim? Bilen varmi duydugum kadariyla bodrumdan tekneyle acildimi bulmak munkunmus onlarda sahte baliklarla tutuluyormus ve tutmasi muhtesem bir zevk veriyormus..

Gokhan_

Yeni Üye
Adı
Gökhan Özüduru
Arkadaslar Bilmiyorum Turkiyede Varmi POWER BAiT die bir urun

Uploaded with ImageShack.us

Normalde Samon Alabalik avinda kullaniliyor aceba Denizde Bunla Tutula bilcek tur olan baliklar varmi birde .. Sahte baliklarla hangi tur baliklar tutabiliriz denizde

Uploaded with ImageShack.us

Bugune kadar sadece bu sahte baliklarla turna tutabildim oda tatli suda

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Powerbait yemler buralarda da var ama denizde kullanabileceğini sanmıyorum.
Diğer sahtelerle kıyıdan at çek yaparak levrek yakalama şansın var.