Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KÜTAHYA DA AYNALI SAZAN AVI

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında patron464 tarafından paylaşıldı.

1. patron464

patron464 Yeni Üye

Yaklaşık 3 senedir yaz aylarında haziran sonu ağustos başı arası yıllık izine gidiyorum ve her defasında mutlaka balığa ( göl & gölet aynalı sazan) gidiyorum.

Fakat ortam ve şartların çok müsait olmasına rağmen balık hiç oynamıyor.Yaklaşık 5-6 çeşit göl var ve ben hepsine gittim ama durum malesef aynı.

göletler sazlık,koy,derin sessiz sınırsız mısır küsbesi almanyadan özel getirilmiş kokulu yemler v.b. tam tesisat balığa gidiyorum zil 1 kere ya oynuyor ya oynamıyor.

Hazıran sonunda gıttım oynamadı hadı balık yenı yataktan cıkmıstır dedım temmuz ortası aynı ağustos sonu aynı HEP AYNI:(

Lütfen bilen duyan birisi bana yardım etsin.

ÇEKİLEN EZZİYET,YAPILAN MASRAFLAR VE EN ÖNEMLİ HEVES GİDİYOR...

Hüseyin ALTAY

Not: Yem olarak denemediğim tek şey kendim :)

Mısır,kokulu küsbe,sahte yem,boncuk,yay,dip oltası çapari vs vs.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Sazan tecrübem yok ama şimdiye kadar edindiğim izlenim başarı için "yemleme" yapmak gerektiği.

4. night fisher

night fisher Aktif Üye

:
    Başkaları(gittiğin avlakta) tutuyormu balık,bir senmi tutamıyorsun.Başkaları tutuyorsa,onlarla muhabbete girersin,nerde hata yaptığını görürsün.Bu işler,sahada daha iyi öğrenilir patron kardeşim:):):)

5. patron464

patron464 Yeni Üye

Fatih hocam tuttuklarını duydum fakat varsayım.Yani takıldığım konu şu bu göletlerde balık olmaması imkansız.ortam da sessiz sazan tutmak için herşey ideal fakat balık oynamıyor.Bi çözümü olmalı ama ney...

6. patron464

patron464 Yeni Üye

Koca bir kova mısır kaynatıp götürüyorum.Seneye 2 dönüm mısır ekicem artık:)

Hatta seneye uzaktan kumandalı yemleme botu bile alabilirim.

Çok büyük balık olduğuna inanıyorum oralarda çünki ormanın içinde bu göller doğal yani.