Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kuyruk yiyen canavar

Konu, 'Hobiler' kısmında MlhtZcn tarafından paylaşıldı.

1. MlhtZcn

MlhtZcn Yeni Üye

6cmlik sarı prenses balıklarım var bir akvaryumda önce 2kolonilerdi önce tüm balıkların kuyruğunu yemeye başladı kolonileri ayırdım. Kendi kolonisindeki tüm balıkların kuyruğunu yedi hepsini tek tek ayırdım en son vatozla başbaşa kaldılar şimdi ise yanına ayrı 4dişi aldım düzenli besliyorum durmadan balıkları kovalıyor ve kuyruklarını yemeye çalışıyor. Bu balığın sorunu ne ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim milletin balığı çiftleşip çoğalıyor benimki hepsini yiyor anlamadım çok severek yapıyordum şevkimi elimden aldı lütfen yardımcı olun. Bu balığın sorunu nedir?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. _Rastgele_

_Rastgele_ Daimi Üye

Merhaba bir ara bende akvaryum hobisi ile ilgilendim , bahsetiğiniz olay çiklıt zebra da başıma geldi , her sabah kuyruksuz balıkları görmekten soğudum resmen .adını koğuş ağası koymuştum bütün balıkları iştimaya alıyordu resmen .En son hepsini öldürüp tek kendi kalınca amozon piranası besleyen komşuma hediye ettim :) , balığı akvaryuma attık 15 sn falan dolandı bir an da şapurtu şupurtu bizim koğuş ağası el fatiha :)

Biraz geç bir operasyon oldu tavsiyem akvaryumda bozguncu balık varsa kendi cinsi dahil gözüne kestirdiği her balığa saldırmaya devam edecektir , hemen o balıktan kurtulun derin :)

cihan drums bunu beğendi.
  4. Spinlevrek

Spinlevrek Aktif Üye

Arkadaşım PetShop sahibi. Kendisi biyolog ve veterinerlikte akvaryumlar konusunda y. lisans yaptı. Cuma günü kendisini göreceğim. Birşeyler öğrenince yazarım

5. cihan drums

cihan drums Aktif Üye

O Hayvan dan kurtulun derim malavi çiklitleri genel anlam da agresif olmasalar da sayısız sebep ten ötürü böyle anomaliler olabilmekte..

Son düzenleme: 28 Ocak 2016