Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Levrek - 13

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında darthvader61 tarafından paylaşıldı.

1. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

Saat 12 gibi okuldayım. Denize baktığımda kabarmaya başladığını gördüm. Fakat aile ziyertinden dolayı ben akşama gidemeyecektim. Hemen Fatih'i aradım. Bu akşam ben yokum Uğur ile muhakkak gidin dedim. Zira 4-5 gündür hava gayet sakindi. İçimdende okuldan sonra git hevesini al diye söylendim :D

14:30 da okuldan çıktım eve gittim. Üstümü değişip av yerine yol aldım. Gittim toby 3 numara, x-rap mavi, prey 110 dirty silver denemelerinden sonra hava kararmıştı. Su bulanık ama Max-rap fpgh mi son avda takmıştım. Ne ile atayım diye kutularımı karıştırırken en son balığımı aldığım çakarı fazla olan Strike Pro JL-092F 010 sahtemi takmaya karar verdim. Oturdum bir kayanın üstüne hanımın işten çıkmasını bekleyerek aıp çekiyordum. Attım bir ara çekerken takıldı sandım. Hafiften bir darbe ufak dedim. Balığı tartınca ufak olmadığını anladım. Sonra mücadele başladı. Kalama seslerinden sonraki sessizlikte balık önümdeydi. Baktım orta kanca gözün ordan arka kancada ağzındaydı. Denizden yüksekteydim. Misinadan tutup balığı kaldırdım. Kafa darbesiyle sallanıp denizdeki 2 kayanın arasına düştü. . Bu sırada ağzındaki kanca çıktı. Eyvah dedim içimden. Gözdeki kanca kaldı. Onuda ufak bir darbeyle attı. hooked banghead banghead Balık boşta ben ne yapacağım? Hemen balığı ellerimle kayaya sıkıştırdım. Basket oynamanın faydaları :D Kürek gibi eller :D Sonra elimle solungaçlardan tuttum, kaldırdım ve dışarı aldım. Bu sırada sol ayakkabım suya girmiş :D Farkında bile değilim :D Derin bir ohdan sonra nikotin ihtiyacımı giderdim :D 1 ay önce buna yakın bir balığı kumsala çıkarmıştım. Kancayı attı ağzından. Balığın önüne geçtimki gitmesin diye, tam alacağım dalgayla destek alıp bacak aramdan geçti gitti :D Bu da gitseydi iyice kızardım kendime :D 10 dk sonra da eşimin aramasıyla ava son verdim.

Av çıkışında foruma yeni katılan Uğur kardeşimle tanıştık. Fatih ile buluşup ava başlayacaktı oda.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Mehmet
    Yapılmaması gereken ne varsa yapmışsın ama neyse ki şansın varmışta kaçamamış güzelim levrek.
    Hem öyle hanımı beklerken yapılıveren av da doyumsuz olmuş tabii. Sanki akşam yemeği için balıkçıdan balık siparişi vermişsin de beklerken onu almışsın gibi.. :D
    Afiyet olsun

4. Bahadır Sarıca

Bahadır Sarıca Daimi Üye

Maşallah çok güzel levrekler alıyorsun sevgili Mehmet.
    Tüm hamlelerini yapmış. Aslında kurtarmış da kendini, fakat eceli gelmiş:D
    Tebrikler, afiyetle.
    Sevgi ve selamlar...

5. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

Teşekkürler abi. Normalde kepçe alırdım yanıma. 12 nolu raporda da kullandım hatta. Bunda balık tutacağım niyetiyle gitmedim :D

Balık yüksekte, fish grip im vardı ama onuda arkadaşa hediye ettim :D Mecbur misinadan tutacağım. Balık düşünce 1 kanca çıktı diğeride çıkınca sıkıştırdım kayaya. Öyle aldım dışarı.

Yapılmaması gerekenden ziyade kepçe yanımda olsa hiçbiri olmazdı :D

6. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

Teşekkür ederim abi. Balığı yorunca perti çıktı :D Onun avantajıyla alabildim.

7. BİROL

BİROL Daimi Üye

Sözkonusu kısmet olunca, kancadan kurtulsada ellerden kurtulamıyor.
    tebrikler...

8. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

Doğru söze ne denir. Teşekkür ederim...

9. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Tebrikler hocam afiyet olsun

10. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

Teşekkür ederim Adem abi.

11. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Sen kesin dark side dasın anlaşıldı... :)
    Güzel balık afiyet olsun.