Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Levrek avi icin sahte tavsiyeleri

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında burakgulas tarafından paylaşıldı.

1. burakgulas

burakgulas Aktif Üye

Ceşme yali mahallesinde avlaniyorum mera uygun ekipmanla duzgun av yapabilecek bir mera ancak cok sig ve tas ve mercanlarla kapli oyuzden suana kadar bir iki guzel sahteyi suda birakmak zorunda kaldim. Buralarda olup avlanan yanina arkadas arayan dostlar varsa seve seve ekuri olurum. Sizden ricam bana burda is yapabilecek topwater, popper tavsiyeleriniz fiyat konusunda makul ve pahali olmamasi en onemli kismi cunku ima sasuki falan almak isterim para durumu iyi olsa:) Yardimci olabilirmisiniz?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. burakgulas

burakgulas Aktif Üye

Soylemeyi unuttum agirlik olarak suan kamisim 15 - 40 araliginda gibi 20 50 yaziyor kamista ama yerine gore yumusak yerine gore sert davranan cok garip bir kamisa sahibim ucuz yollu pek kaliteli degil ama hissettirmesi oldukca iyi.

4. _Rastgele_

_Rastgele_ Daimi Üye

Merhaba ,
    River2Sea Rover 98 9,8cm - river2sea rover 128 g15r Maket Balık fiyat olarak hesaplı ve levrek avcısı sahtelerdir.

Erol 61 bunu beğendi.
  5. burakgulas

burakgulas Aktif Üye

River2sea lerde sanirim cok tutulmus piyasada bulunmuyor internettede uygun renkler stoklarda kalmamis bayram sonrasina kaldi diyor herkes . Arayistayim tesekkur ederim

6. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Daimi Üye

ima sasuke işini Kendo Haryu rahat halleder..Çeşit ve ucuzluk istiyorsan Aliexpress'den alıcaksın beklemeyi göze alıp nerdeyse 1 sahte fiyatına 5 tane takılırsan aklın kalmaz- Ucuz silikonlardan alabilirsin Ragot olur diğer sandeeller..Abilerimiz zaten yazın silikon çok daha iyi diyor..Bülent abinin şiddetle tavsiye ettiği Savagear 4play shad / Silver PEARL olucak ama kafadan iğneli bundan bulundur.

Ortanın biraz üstü bir mağaza incele istersen The Best Lures - Small Orders Online Store, Hot Selling and more on Aliexpress.com | Alibaba Group
    Birde doların eskisi gibi 1.5 tl olduğunu düşün ne kazıklanmışız beah..

burakgulas ve yawruaslan bunu beğendi.
  7. Allochthonous

Allochthonous Aktif Üye

mera sığ ise tackle house feed shallow 105 yada 128f kesinlikle edinmelisin.
    su üstü sahtelerden de ima pugachevs cobra, xorus patchinko, duel silverdog 90 ima skimmer, birde sea horse un shimano fortuna 02t imitasyonu olan sahte var bulabilirsen o da olur.

8. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Bir bahsettiklerinde allahtan ucuz :)

9. Allochthonous

Allochthonous Aktif Üye

uygun fiyatlı aradığını şimdi gördüm, o zaman aliexpress e talim :D

10. burakgulas

burakgulas Aktif Üye

:)))

11. Alper Saraçoğlu

Alper Saraçoğlu Aktif Üye

Fiyat yönünden uyarmı bilmiyorum ama 9cm Duel silver dog ve sea spin pro q modeli su üstü sahteleri tavsiye ederim. Her iki modelde de WTD aksiyonunu kolunuzu yormadan çok kolay yapabilirsiniz. Sahtelerin piyasa değeri 35TL civarı. Tek bir kusur gözlemledim sea spin modelinde boya kolay deforme oluyor.