Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Levrek Avı için spin makina yardımı

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında moukijin tarafından paylaşıldı.

1. moukijin

moukijin Yeni Üye

Arkadaşlar, benden küçük genç dostlarım ve üstadlarım öncelikle hepinize selamlar.
    Burada sizin engin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Daha önce balıkçılıkla çok uğraştım ama hep tekneyle açılıp dip balıkları yakalama yolunda ilerlemiştim. Şimdi bir değişiklik yapıp kıyıdan levrek avına başlamak istiyorum ama kafam biraz karışık hangi yem kullanıcam hangi makina alıcam kararsızım. Yaptığım araştırmalar sonucu biraz da bütçe kısıtlamasıyla Shimano Sedona 2500Fd 4+1 almayı düşünüyorum. İyi bir başlangıç olur mu benim için ne dersiniz ? Tavsiyelere açığım yem olarak da Rapala Original Floating ile GES ( Gelibolu Sahtesi ) alıp başlamayı düşünüyorum. Kamış elimde bol miktarda var zaten ama şiddetle tavsiye edeceğiniz olursa onu da almayı düşünürüm.
    Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sunny1403

sunny1403 Daimi Üye

Hoşgeldin..Öncelikle imza ayarlarını yaparsan nerede avlanacagını öğrenmiş olur ve hitapta zorluk çekmeyiz..

4. moukijin

moukijin Yeni Üye

Önerin İçin teşekkür ederim. Yeni üye olduğum için yavaş yavaş düzenlemeler yapacağım

5. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

4000 lik sonora kafidir. Kamış olarak ise 2.70 10 - 50 veya 20 - 60 atarlı bir kamış işinizi görür.
    Sahte olarak ise
    Rapala maxrap fb bide limonla mor kafa aldınız mı tamamdır.
    Aramıza hoşgeldiniz.

6. moukijin

moukijin Yeni Üye

Teşekkür ederim siparişlerimi vericem en kısa sürede