Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Levrek avlarımız

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında CAHİT ACUN tarafından paylaşıldı.

1. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Sevgili arkadaşlarım,

Balıkçılık hayatımda avlamasını en çok sevdiğim balıkların arasında Lüfer ve Levrek avlarımın yeri çok farklıdır.Hele avlanma şekli at-çek ise,zevk artık doruk noktasındadır.Allahım herkese böyle heyecanlı avlar nasip etsin.
    Bu heyecanım yıllardır hiç bitmeden artarak devam ediyor.Bu heyecan dolu Levrek avlarımdan bir kaç görüntüyü sizlerle de paylaşmak istiyorum.Umarım beğenirsiniz.

Sevgili arkadaşlarım,

Bu avlarımda genellikle cam rapala,kamış olarak,Shimano Nexave AX 270 cm ve Prologıc MP Predatör 3000,makine olarak ise,Shimano Symetre 2500 FI ve Shimano exage 3000 MRA ve 3000 MRB kullandım.Sağlıcakla kalın..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ahmet10

ahmet10 Aktif Üye

Ne güzel balıklar ne güzel bir insan ne güzel anlatım. Canım çekti bakın şimdi...

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Ah ah, ne güzel kareler :) Neyse ki bu avlardan birinde yanındaydım :) Çok eğlenceli ve zevkli bir av yapmıştık. Bu sene yapma fırsatı bulamadık, ama en kısa zamanda Cahit, Burak, Burç abilerimle eğlenceli bir avda daha buluşmak istiyorum :)

5. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Güzel olan senin o kocaman yüreğin.Sağol kardeşim.Teşekkürler ediyorum.

6. müthişaman

müthişaman Daimi Üye

Cahit Abi,tebrik ediyorum.
    Levrek avında aynı duyguları paylaşıyoruz.Dediğiniz gibi bitmeyecek bir sevda.
    Sahtenin peşinden gelişi ve bunu,su üstü yemlerde,açık seçik görmek.Balığın yeme hamle yaparken çıkardığı,benim şu an yansıtamadığım,muhteşem ses.Ayağınızın dibine kadar yemi kovalaması.Hatta yemin peşinden hırslanarak kendini karaya atacak olması.Sırt yüzgeçlerini dikerek kabadayı kabadayı takip etmeler.Tabii ki kucakladığımızda göz süzmeler(Abarttım mı?)...
    Abi,hepsi ve siz muhteşemsiniz.
    Tam bir resital olmuş.

7. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

O resim bende hep saklıdır.Pırlanta kardeşimi unutur muyum hiç.Yanaklarından öpüyorum.Kendine iyi bak.Yeni bir levrek avında buluşmak üzere..Çorbanız hazır halde hemde..

8. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Kardeşim,

Avlarını dikkatle izliyorum ve seninle iftihar ediyorum.Çok kısa bir zamanda bu kadar yol katedmek her baba yiğidin harcı değildir.Alnından öpüyorum.İleride çok daha büyük trofe Levrek'lere imza atacağını biliyorum.Kardeşime şimdiden rast gelsin diyorum.Bu arada anlatımın harika.Ekleyeceğim bir şey bırakmamışsın.Sayende bir Levrek daha tuttum.Teşekkürler sevgili Emre.Herşey gönlünce olsun.

9. Bahadır Sarıca

Bahadır Sarıca Daimi Üye

Sevgili Cahi abicim,
    Ne kadar keyifli avlar yapmışsınız. Hepsi çok güzel.
    Paşaların güzelliği, avı, av keyfi gerçekten bambaşka.
    Tebrik ederim, rastgele.

10. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Cahit abi tebrik ederim..Levrek avını seven biri olarak hayranlıkla izledim.Birbirinden harika avlar yapmışsınız.Şansınız ve keyfiniz daim olsun:)

11. müthişaman

müthişaman Daimi Üye

Cahit Abi övgülerin için teşekkür ediyorum.
    Trofe levrek aslında her yerde,mesele kandıp kancaya takmada.Bu sezon abim birini kandırmasına kandırdı;ama kamışı kırıldı.Kamışı kıracak bir levrek...30 kilolukları da var bu muhteşem balığın.Hayal edemiyorum.Asım CAn Gündüz,sitemize üye olmuş,1980'li yıllarda Sarayburnu'ndan 15,18 kg levrekler aldığını yazmıştı.Şimdi aynıları var mıdır,diye profesyonel bir dalgıç ve zıpkıncı olan bir abime sormuştum.Evet,var;ancak o balık,o oltaya şimdi gelmez,dedi.Eskiden boğazda bu kadar gemi trafiği ve gürültü yoktu,balık da çoktu,dedi.Ama ben yine de o trofelerin boğazdan Karadeniz'e çıktığına eminim.Mutlaka bir yerde geçidi,yemlendiği,durduğu,eğlendiği bir mera vardır.