Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Levrek avlarına devam (22 Eylül 2013)

Tamer10

Aktif Üye
Adı
Tamer
Selam arkadaşlar.Cumartesi lodos , pazar sabah hafif kuzey doğusuydu,bir gün öncesi lodos havalar levrek avlarım için hep verimsiz olmuştur,verimsiz derken denizde bir ton ilişken,pislik,sırtıyı salıyorsun şansa sırtı çekiyorsun,iğnelere ilişken takılmadıysa ne ala,çoğu zaman saldıktan hemen sonra takılıyor.Yinede eşimle 5:30 da kalkıp 6 de teknenin yanında aldık soluğu.Bu şartlara rağmen 6 adet Levrek kandırmayı başarabildik.Hava 9 dan sonra sertleşti ama + bir etkisi olmadı bu sefer.Bu avda 2-3 tur yeni aldığım SPRO PC SUPER NATURAL BAIT FISH 10 cm silikon sahteleri denedim ama levrek kandırmayı başaramadılar,bir kaç farklı iğne kombinasyonu ile ileriki avlarda tekrar deneyeceğim,uzun pala iğne ile yüzüşleri fena değildi ama yinede hoşuma gitmedi.Aşağıya avdan bir kaç kare ,suya iade ettiğimiz ispendeklerin videosunu,ve akşam üstü çay keyfi için gittiğimiz sahilden gün batımı manzaralarını sunuyorum.Hepinize rastgele...

Hava : Açık güneşli , K-KD 15-20km
Saat : 6:30 - 11:00
Ekipman : 2 x Shimano Zircos 4000F
2 x Silstar 2.20 kamış
Misina 0.35 Latex super soft
Ragot Raglou şeffaf simli 12cm
Kurşunsuz takım - sahte sonrası 3 kulaç 0.26 misina ve minik bilyalı fırdöndü

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Tamer
Manzara dahil her şey harika...
Her zaman rastgelsin

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Tebrikler Tamer bey. Her daim rastgele.

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Yılların tecrübesiyle yaptığın şov niteliğindeki levrek avlarını gıpta ve hayranlık ile takip ediyorum Tamer abi. Saldığın ispendeklerden sizin oralardan İzmir'e yol olur. Şahane bir örneksin hepimiz için. Tebrik eder her daim devamını dilerim...

forkill96

Daimi Üye
Adı
Burak özdayı
Tamer abi teşekkür ediyorum kendi adıma trofe tutma şansı verdiğin için ayrıca birşey söylemek istiyorum balıklar suya geri iade edilirken kafalarına su basmak yan i avcunuzla tutarken 4 5 kere ileri geri yapmak gerekir ki oksijen alsın

MADMAN

Aktif Üye
Adı
kemal
Tamer abi merhaba, video açılıştaki ispendekleri görünce kötü yazacaktım ama konuyu okuyup videoyu izleyince serin bir su serpildi içime bu yaptığından dolayı seni tebrik ederim her amatör avcının buna uyması dileklerimle herkeze rast gelsin

Tamer10

Aktif Üye
Adı
Tamer
Tebrikler Tamer
Her zaman rastgelsin
Sağolun Şeref bey,hepimize rastgele..

Hepimize rastgele Sabahattin ;)

Yılların tecrübesiyle yaptığın şov niteliğindeki levrek avlarını gıpta ve hayranlık ile takip ediyorum Tamer abi. Saldığın ispendeklerden sizin oralardan İzmir'e yol olur. Şahane bir örneksin hepimiz için. Tebrik eder her daim devamını dilerim...
Teşekkürler Can,sanada rastgelsin...

Tamer abi teşekkür ediyorum kendi adıma trofe tutma şansı verdiğin için ayrıca birşey söylemek istiyorum balıklar suya geri iade edilirken kafalarına su basmak yan i avcunuzla tutarken 4 5 kere ileri geri yapmak gerekir ki oksijen alsın
Teşekkür ederim Burak kardeşim.Söylediğinde haklısın lakin ispendeklerin gidişine dikkat edersen oldukça canlılar,baygın olsalar dediğin hareketi yapmak gerekir elbette ;)

Tamer abi merhaba, video açılıştaki ispendekleri görünce kötü yazacaktım ama konuyu okuyup videoyu izleyince serin bir su serpildi içime bu yaptığından dolayı seni tebrik ederim her amatör avcının buna uyması dileklerimle herkeze rast gelsin
Duyarlılığın için bende seni tebrik ederim Kemal ;)

Tamer10

Aktif Üye
Adı
Tamer
Tebrikler Tamer
Her zaman rastgelsin
Sağolun Şeref bey,hepimize rastgele..

Hepimize rastgele Sabahattin ;)

Güzel yorumun için teşekkürler Can,sanada rastgelsin...

Teşekkür ederim Burak kardeşim.Söylediğinde haklısın lakin ispendeklerin gidişine dikkat edersen oldukça canlılar,baygın olsalar dediğin hareketi yapmak gerekir elbette ;)

Duyarlılığın için bende seni tebrik ederim Kemal ;)

tırtıl

Aktif Üye
Adı
Atilla Coşkun
Herşey Mükemmel. Tebrik ederim Tamer.