Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

levrek icin kesin sonuç veren rapala tavsiyesi acil abiler

Theseus

Aktif Üye
Adı
Genco
En pahalı değil en uygun sahte yakalama oranını artırıyor arkadaşlar.İşin püf noktası bu.
Her levrek her merada suüstüne saldırmıyor.
her mevsimde makete ya da silikona saldırmıyor.
her havada ve suda sahtenin rengi fark eder.

Sahteden çok avcının bildikleri ve kullanması önemli.
İnanın 5 liralık maket balıkla 5 tane yakalarsanız,120 liralık maketle 7 tane yakalarsınız.
Ama merada az veya tek balık varsa işte o zaman kaliteli iyi çakarlı ve aksiyonlu o pahalı sahte farkını belli eder.

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
süleyman abi dedigin gbi nasip işi ben hazirlik icin soruyorum
Biliyorum Halim'cim,

Bu işe çok meraklısın ve herşeye açsın ;)

Bu konuya şimdi onlarca sahte yazılacak ve kafan karışacak, ne alacağını şaşıracaksın. Onun için yazdım yaşadıklarımı ve bildiklerimi

Sen sen ol, malzemeciye girdiğinde kendini benim gibi kaptırma :D

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
En pahalı değil en uygun sahte yakalama oranını artırıyor arkadaşlar.İşin püf noktası bu.
Her levrek her merada suüstüne saldırmıyor.
her mevsimde makete ya da silikona saldırmıyor.
her havada ve suda sahtenin rengi fark eder.

Sahteden çok avcının bildikleri ve kullanması önemli.
İnanın 5 liralık maket balıkla 5 tane yakalarsanız,120 liralık maketle 7 tane yakalarsınız.
Ama merada az veya tek balık varsa işte o zaman kaliteli iyi çakarlı ve aksiyonlu o pahalı sahte farkını belli eder.
Yazdıklarına katılıyorum Genco, çok haklısın ;)

caberia

Daimi Üye
Adı
Mustafa ÖZCAN
Murat'cım,

Zamanında kıyıdan Levrek avcılığı için yüze yakın ucuzdan pahallıya sahte edinmiştim, bir sezonda (tam zamanında) birçok sahteyi kullandım ama henüz Levrek yakalamışlığım yok :p

Sezon bitiminde elimdeki sahtelerin alayını ya arkadaşlarıma verdim ya da hediye olarak dağıttım. O günden sonra anladığım o ki, sahteler önce bizi kandırıyor ama bizim balığı kandırmamız ya ustalık istiyor ya da kısmet gerektiyor

Hiçbir sahteyi ya da markayı karalamıyorum, kimse bu yazdıklarımdan yanlış bir yere varmasın ve vardığı yerden yorum yapmasın ;)

Ben bildiğimi ve sahte ile Levrek yakalama becerisini gösteremediğimi söyledim :harika::harika::harika:

Bu bağlamda, "her koyun kendi bacağından asılır".

Herkese rast gelmesi dileklerimle...
sen git Gt ler marlinler wahoo lar yakala bi levreği yakalayama :D:D:D bari yazma süleyman abi :p işallah kısmet olur da burdan bizlede paylaşırsın

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
sen git Gt ler marlinler wahoo lar yakala bi levreği yakalayama :D:D:D bari yazma süleyman abi :p işallah kısmet olur da burdan bizlede paylaşırsın
Mustafa'cım,

Benim içim dışım bir, saklayacak bir şeyim yok, üstelik benim denizde midem de bulanıyor ama denizden kopamıyorum ;)

Kısmet olacağına eminim, yakın gelecekte hep birlikte göreceğiz, inşallah

halimyildiz

Daimi Üye
Adı
halim yildiz
süleyman abi inan bin tl lik sahtem var belki ama adam gibi lüfer tuttuğum yok insan şunu da alim iyi şunuda alim iyi :)

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
süleyman abi inan bin tl lik sahtem var belki ama adam gibi lüfer tuttuğum yok insan şunu da alim iyi şunuda alim iyi :)
Benim Hiçbir tane Sahtem Yok , Kendi Çaparimi Takımımı ( Yemli , Yada Yemsiz ) Kendim Baglamaya Çalışıyorum :) Sayısız Kırılan iğnem , Kopan Klipsim , birbirine dolasan beden ve kösteklerim var ...

Ama Hala Çinekop ve lüferim yok :D

neden ben ? :)

halimyildiz

Daimi Üye
Adı
halim yildiz
seyit küçük emrah moduna girme kardeş elbette bir gün olaçak ya senin yada denizin olacak benimde olabilir :)