Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

levrek mi :) dost mu :) iki dost bir levrek mi :)

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ne güzel yapmışsın hızırı ziyaret ederek ramazan abi, hızır ile yüz yüze gelemesemde nasıl bir adam olduğunu duyuyor ve biliyorum.:)

Normal şsrtlarda meralarını sır gibi saklar, kimseyi götürmez tenhada gizli gizli gidermiş kimselere görünmeden :D

İkinizide yürekten tebrik ediyorum. Bu arada yeni takımın hayırlı olsun. Selamlar.
çaktırma ortak :cool: numissiz balık müsafir avlağından çıktı süpriz anlayacağın ama aramızda kalsın :D :cool:

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
adı hızır elinden gelen budur diyorum :)) hızır rastgelee misafiri misafir dağından boş göndermek zaten olmaz :)))) şaka bir yana güzel bir gün güzel bir avlak güzel bir balık ve hepsinden güzel bir dostluk paylaşmışsınız nicelerine işallah her daim rastgele kardeşim :)
teşekkürler mıstafa :D seni seviyorum :D daha güzelleri senin olsun arkadaşım :)

m1976k

Aktif Üye
Adı
murat keleş
gönüller bir olsun hızır kardeşim gönül ne kahve ister...gönül hoşluk ister gerisi teferruat....

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
murat abi ne dedin anlamadım :D ama işin içinde gönül varsa birlik olur :D

lorel

Aktif Üye
Adı
ilyas söylemez
teşekkür ederim ilyas abi daha iyileri sizlerin olsun abicim
bu aralar ses gelmiyor ege akdeniz tarafından halbuki bu aylar tam sezonunuz değilmiydi ?
Bu günlerden sonra inşallah Hızır Kardeşim.İzmir bölgesi kış ayları için daha verimli geçiyor ama ben Didim'de yazları daha verimli avlar yapıyorum.Yılın ilk dört ayı havyarlı olabilir diye levrek avına çıkmıyorum.
Son iki aydır yeni bir işle meşgul olduğumdan avlara ara verdim.Ancak rahatladım bakalım kısmet...Rastgele.

Bahadır Sarıca

Daimi Üye
Adı
Bahadır Sarıca
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili Hızır,
Dostlarla yapılan av bir başkadır. Sizinki de çok güzel geçmiş.
Çok yakışıklı olgun bir paşayı kandırmışsın.
Keyifli avlarının devamı dileklerimle.
Sevgi ve selamlar...

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yeni takım da takımmış ha :D İkinizi de tebrik ediyorum, hele şükür Ramazan abinin yüzünü görebildik:) Çok keyifli av olmuştur eminim darısı başıma diyelim :)