Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

levrek raporum ilk

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında legendofr4m0n tarafından paylaşıldı.

1. legendofr4m0n

legendofr4m0n Yeni Üye

Sevgili balık sevdam üyeleri öncellikle uzun zamandır keyifle okuduğum av hikayelerinin etkisiyle, ekibim ile gittiğim son avımızı paylaşma mutluluğuna ermiş bulunmaktayım.

Avımızın bir gece öncesinde arkadaşlarıma yaptığım yoğun ısrarlar sonrasında ertesi gün için sözleştik ve sabah saat 5.30 da meramıza ulaşmak için yola koyulduk deniz ve hava şartları oldukça müsaitti içim içime sığmıyordu. Ekip olarak bir müddet levrek tutamamış olmamız bizde büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. İçimizdeki son umut parçasını müsait olan hava ve deniz için saklamış olduğumuzu düşünüyorduk.
    Dalga levrek avı için oldukça müsaitti havanın ilk ışıkları ile beraber sahtelerimiz sabah suyu ile buluşmuştu. oldukça umutluyduk ama meradan ses soluk çıkmıyordu ısrarla atçeklerimiz devam etsede atışlarımızdan sonuç alamıyorduk. maalesef bu meradan balık çıkmamıştı.
    Hayal kırıklığı içimizi kemirirken kendimizi başka bir meraya atmak zorunda kalmıştık. Arkadaşım erkan ilk atışı yaptı merada, daha biraz sarmıştıki makinayı, oda ne yem balığın ağzında. Bekletmeden aldık balığı karaya yaklaşık 1 kilo üzerinde bir levrek umut ışığımız oldu. Oda ne diğer tarafta bir arkadaşımız daha başka bir balığı daha kandırmayı başarmıştı. neyseki o balığıda aldık derken bir den oltalarımız şenlenmeye başladı aman allahım mükemmel bir sürüye denk gelmiştik at çeklerimiz nerdeyse boş dönmüyordu yaklaşık 6 tane levreği kaçırmıştıkki bunlardan bir tanesi yaklaşık 10-12 kilo arası dev bir levrekti ağzımız açık balığın yem ile beraber uzaklaşmasını seyrettik bizim için üzücü olsada aldığımız levrekler bizi çok mutlu etti.
    Karadenize bize bu zevki yaşattığı için teşekkür ediyorum herkese güzel avlar diliyorum.
    makinalarımız okuma trio 55s ve 30s lerden oluşmakta yine kamışlarda okumanın muhtelif modellerinden olup oldukça keyif vermektedir. Saygılar.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

maşallah şehir neresi ?

4. Can_Ordu

Can_Ordu Aktif Üye

Hay maşallah! Keyifli bir av olmuş. Afiyet olsun. Bol şans. Şehir neresi ben de merak ettim.

5. ekremy1983

ekremy1983 Aktif Üye

bu balıksa :D abi ya nasıl bir şeydir bunu kıyıya almak :D

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler
    Çok güzel av olmuş

7. MRwhite

MRwhite Aktif Üye

tebrikler iyi şans gerçekten :)

8. legendofr4m0n

legendofr4m0n Yeni Üye

şehir kastamonu arkadaşlar

9. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Tebrikler devamını dilerim

10. senihcan

senihcan Daimi Üye

Forumda levrek raporu gördükçe iştahım bir artıyor elim spin takıma gidiyor diyorum git bostancı sahile dinleme kimseyi at sabahın 5 inde takımı sulara :D Gerçekten çok güzel avlar inşallah daha büyüklerine denk gelirsiniz :)

11. sabora

sabora Daimi Üye

Tebrikler, maşallah çok güzel balıklar almışsınız. Memleketimden böyle haberler almaksa daha da sevindirdi beni. Umarım avlarınızın devamı gelir. (Bu arada imza ayarlarınızı da yaparsanız, bizde adınızı ve size nası hitap edeceğimizi biliriz.)