Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Levrek süpürgesinden spine selamlar

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında kılıçaslan tarafından paylaşıldı.

1. kılıçaslan

kılıçaslan Aktif Üye

Uzun zamandır yazmamanın verdiği hasretle tüm arkadaşlara ve sevgili balık sevdam ailesine selamlar.
    Uzun zamandır raporlara ara vermiştim fakat devamlı konuların takibindeyim.Sevgili bahadır abimizden kaptığımız planlarla elde ettiğim süpürge ile defalarca balık alma şansım oldu.Bunlarla ilgili bir kaç resim eklicem. Fakat hem havaların soğuması hemde sahilin yetersiz uzunluğu süpürgeyi denize indirmeme ara vermeme sebep oldu.çok kısa alanlarda denize indirdikten sonra tahkimat olduğu için tam da verimli olmadı fakat çalışmanın olumlu olması beni sevindirdi.Tahkimat üzerindede çektim bir kaç da ispendek aldım fakat çok yorucu oluyor.kilo bile verdim bu sayade :D.
    Şimdi tekrar spin denemeye başladım.daha dün forumdada olan ömer abimiz dört adet levreği(1,5 ile 1,250 gr)1 saat içinde yakaladı ve ben yoktum:mad:
    şimdi siz değerli abilerimden bana sinop ve çevresinde gece avında faydalı olabilecek sahteleri önermenizi bekliyorum.Şimdiden çok değerli fikirleriniz için teşekkür ediyorum bundan sonra sıkça görüşmek ümidiyle.

Not: bir adet sea spin mommotti arc aldım fakat yüzüşünü seyretmekten başka bir şey göremedim.acaba nasıl bir sahte kullanan ve verim alan varmıdır
    SAYGILAR....

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Süpürge güzel olmuş, üstelik çalışmışta.

Eklediğin foto sanırım süpürgenin eseri..

O bölgelerde hangi sahtelerin kullanılacağına dair bir sürü ipucu var aslında forumda. Özellikle de Hızır Şeref'in konularında..

4. sabora

sabora Daimi Üye

Birde Heldallılı konularında :)

Tebrikler bu arada.

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Doğru söylüyorsun Sabahattin, tamamen unutmuşum.
    Oralarda avlanan "Goldboy - Murat Aydın"'ı da unutmamak lazım

6. Bahadır Sarıca

Bahadır Sarıca Daimi Üye

Sevgili Hemşerim,
    Levrek süpürgesi konusunda haber almak beni çok mutlu etti. Teşekkür ederim.
    Oldukça güzel olmuş. Levrek yakalaması konusunda hiçbir şüphem yoktu, ama söylemin de bir çeşit ıspat oldu.
    Çalınan levrek süpürgemden sonra ikincisini yapmaya başladım. Malum kol rahatsızlığım sebebi ile at-çek(spin) avı yapamayacağım. Bol bol süpürüreceğiz;)
    Sevgi ve selamlarımla...

7. coredon

coredon Aktif Üye

Usta bu balıklar sinop"un neresinden...

8. kılıçaslan

kılıçaslan Aktif Üye

evet süpürge ile yakalayıpta resmini koyamadıgım bır kac levrek ve ıspendek resimleride var bazılarını gerı saldım.Hızırada msj attım cevep beklıyorum forumlarıda okumaya devam:)

9. kılıçaslan

kılıçaslan Aktif Üye

sevgili bahadır abi açtığın yoldan ılerledik çok şükür.benımde yakalıcamdan hıc bır endısem yoktu zaten.senın sayende ama hepsi bılıyorsun.ınş. en kısa zamanda yaparsında asıl senın trofelerı goruruz.Bu arada süpürge ile üç dört adet sarıkanat ta yakaladım fakat her seferınde cek sahıle tekrar bırak yorucu oldu.saygılarımla...

10. kılıçaslan

kılıçaslan Aktif Üye

sinop gerze