Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Levrek ve ip misina

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında balıkkıran tarafından paylaşıldı.

1. balıkkıran

balıkkıran Üye

Arkadaşlar bugün berkley firelinecrystal 0.10 mm lik aldım bunu denizde levrek avlarinda kullanabilirmiyim? Fluracarbon leader yapıp cekeri dusurmek istemiyorum.
    Bir de levrek icin rapala secerken nelere dikkat etmeliyim?
    Şimdiden teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Yazın silikonları tavsiye ediyorlar..Ortamdaki yemlik balıkları incele onlara benzeyenlerden temin edebilirsin.Ama genel olarak hem fiyat hem performans olarak sana şunları öneririm..ancak levrek yoksa elmas taksak faydası yok. Kendo Haryu 125 / Kendo seabass 125 bunların 13/24 Renk kodlarından bulundurabilirsin..Savagear 4play shad kendinden iğneli olan modelden Silver pearl tavsiye ediliyor..Ayrıca su üstü sahteler bir çok raporun favorisi levrekte WTD aksiyonla birlikte..birde mebaru silikon kurtçuk pembe olandan mutlaka bulundur özellikle ufak levrekler ve ispendeklerin büyük bir fantazisi var onlara Jigheadle beraber kullanırsın..Maddi olarak sorun yoksa-ima sasuke-skimmer bulundurursan iyi olur..Sasuke limon rengi skimmer Kemik rengi güzel iş yapıyormuş.

byLord, Erdembye, NRT75 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. kIRIK OLTA

kIRIK OLTA Aktif Üye

0,10 levrek için biraz riskli geldi bana, biraz iri çılgın bir levrek acımaz bence bu ürüne. ve bildiğim kadarı ile "fused" meteryal olduğu için diğer örgülere göre aynı kalınlıkta olmasına rağmen çekeri düşük. Fused olduğu için cillop gibi bir dokusu var, makaradan güzel çıkar uzak atış sağlar. bu arada fluorocarbon kullanmak çekeri düşürmez ve hiçbir işe yaramasa bile özellikle direkt örgü kullanımında sahtelere veda etmenizi engeller. 0,12mm bir ipe 15lb çekeri olan bir -bu da yaklaşık 0,285mm olan bir FC- leader koyarsanız mis gibi olur. Düğüm olarak da FG öneriyorum.
    Bol şans.

sabriyazici, Erdembye ve balıkkıran bunu beğendi.