Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Levreksiz Levrek avına Devam 30-08-15

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında trakonya79 tarafından paylaşıldı.

1. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Cümleten selamlar bir levreksiz levrek avı daha gerçekleştirmek nasip oldu :D

Son zamanlarda sıfır çekmeye alıştım dün sıfırın sıfırını bulduk,Düne ait balık avımızda tek sevindirici olay henüz milli olmamış Arkadaşımızın ilk levreğini avlaması ve söz verdiği gibi iade etmesi idi,herekese Rastgele.

Ekmekler VakfıKebir odun ekmeği hesabı :D

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YusufZiyaDeniz

YusufZiyaDeniz Aktif Üye

Devamı olur inşallah. Rastgele :)

4. enginson

enginson Daimi Üye

bir dahaki sefere inşallah daha bereketli avlar geçirmen dileğiyle.

trakonya79 bunu beğendi.
  5. senihcan

senihcan Daimi Üye

Av için tebrik ederim :) Güzel bir davranış sergilenmiş :D Ben şahsen levrek için kaç bin km yol yaptım bilmiyorum halada yakalayamadım bıraktım peşini :) Ama eğer oltamı ziyaret ederse ben bırakmayacam valla öyle bir ahım varki kedilere bile verebilirim tabi ispendek değilse ve yumurtalı değilse :D

trakonya79 bunu beğendi.
  6. cihan drums

cihan drums Aktif Üye

Arkadaşı kutluyorum hem ilk levreğini alması hemde salması münasebetiyle daha iyileri denk gelir inş. Ah bi bilinçlensek bu balıkların bir yere kaçmayacağını hep oralarda bir yerde olacağını öğrensek herkes minaacık balıkları salsa ne güzel olur..

YusufZiyaDeniz ve trakonya79 bunu beğendi.
  7. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Güzel bir Levrek siz av olmuş :p Arkadaşını tebrik ederim ilk balığını yakalama şansına erişmiş.

trakonya79 bunu beğendi.
  8. uykucukirmizi

uykucukirmizi Aktif Üye

darısı başımıza

trakonya79 bunu beğendi.
  9. Alper Saraçoğlu

Alper Saraçoğlu Aktif Üye

Tebrik ediyorum, herkesin yapabileceği bir iş değil. Daha irileri oltanızdan eksik olmasın.

Son düzenleme: 31 Ağustos 2015
    trakonya79 bunu beğendi.
  10. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Özkan
    Levrek yakalamamış olsanız da Serkan'ın yakalamasına vesile olduğunuz için bayaa sevap kazanmışınızdır.. :)

trakonya79 bunu beğendi.
  11. göcen

göcen Aktif Üye

Serkan arkadaş adına hiç sevinmedim. hatta üzüldüm. şimdi maaşın yarısını sahteye ipe kamışa benzine ver, eşinle sevgilinle bi dünya kavga et izin almak için, milettin evde uyuduğu saatte kalk mera yokla, sahte taktır, kuş gözü olur, poyrazdı lodostu karayeldi deli gibi hava takip et, tam evden izin al taa fizandan akrabalar gelsin ziyarete, dalga nerde kırıldı, bulanık suya hangi sahte, azmak ağzı mı eriştelik mi, dalarlı mı popper mi, ina mı daiwa mı, yok efendim meramı söylememler, o sahte iş yapmazlar, hoop bi sahte daha almalar, sahteler saçılır sahte kutusu almalar, kutular çoğalır spin yelek. aman fosforlusu olsun, grip burda çok pahalı aliexpressten alışveriş yapan varmılar, sanki makine ses yaptı gres varmılar. yahu insan izin günü hava güzel diye üzülür mü? levrekçi üzülür yeri gelir fırtına duasına çıkar.

sonuç mu? tabiki "kanka yine sıfır çektik beya" :)

Arkadaşlar kendimizi yaktık başkasını yakmayalım. şu japon atasözü var ya "birine balık verme ona balık tutmayı öğret" diye. onu kesin sakeyi fazla kaçırmış ayyaş bi japon dedi. balığı verin tutmayı öğretmeyin. hem sadakanız olur hem kimseyi yakmamış olursunuz. duble sevap. :)