Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lineaeffe Allround 380cm 80-150gr Olta Kamışı

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında conti tarafından paylaşıldı.

1. conti

conti Yeni Üye

Sevgili üstadlar.
    Elimi verdiğim kolumu kaptırdığım balık sevdasında görüşlerinizi almadan edemeyeceğim.Kıyı avcılığı için Lineaeffe Allround 380cm 80-150gr Olta Kamışını Remixon phantom 6000 ile kombin edeceğim.Makinam hazırda kamış seçiminde bütçem çok kısıtlandığı için öneri istiyorum.Aliağa veya Foçada kıyıdan avlanacağım.Şimdiden teşekkürler.:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Kasım 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Ben yeni 75 liraya Lineaeffe sea mastar 4.20 180 gr atarlı aldım İstoçtan. Tavsiye ederim.

4. conti

conti Yeni Üye

İstanbul tabiki bu konularda daha avantajlı.

5. SEMSS

SEMSS Aktif Üye

aynı kamışa bende kefil olabilirim :)
    ayrıca bu kamışa sende ulaşabilirsin internet aracılığı ile tabi istersen.
    lineaeffe Türkiye distribütörü Cengiz balıkçılık internetten gerekli iletişim bilgilerini alarak kendileri ile ürünü temin yoluna gidebilirsin ;)
    Aynı fiyatı vereceklerini düşünüyorum zira cengiz balıkçılığın ürünlerinin arkasında durması ve müşteri memnuniyeti tartışılmaz. yine de son karar senin elbette herdaim rastgele

6. conti

conti Yeni Üye

İlginize teşekkür ederim.değerlendireceğim

7. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Lİneaeffenin all round kamışından vazgeçin derim. Aşırı esnek çok yavaş aksiyonlu kötü bir kamış. onun yerine uygun fiyatlı surf tipi kamışlara yönelebilrisiniz.

8. conti

conti Yeni Üye

Sea master a yöneldim.İlginize teşekkürler

9. fronto

fronto Üye

Çupra için mırmır için surf kamış önermiyorum 150 yada 180 gr kamışlar balığı hissetmiyor.Hisetmesi için en az yarım kilo 1 kilo olacak balık ,İstanbul daki arkadaşlar kendi avları için surf kamış şart tabii bizde ne öyle akıntı var ne öyle balık.Bence 120 gr maximum atarı olmalı rast gele hemşerim.

10. SEMSS

SEMSS Aktif Üye

lineaeffelerde belirtilen atar 180 olsa bile herzaman %20 az atarım yani maksimum 140 takarım oltaya.
    Eğer 22 cm'lik 200 gr gelmeyen çinekopu çok rahat hissedebiliyorsan kafa atması meşhur olan çipurayı hissetmemek mümkün mü?
    Yada malumdur büyük balık açıkta derinde olur genelde bu mahapta hedef balık büyük ise kullanılan iğne 1/0-1-2 numaralar ise sizce yinede değmez mi?
    Surf kamış illa boğazda rağbet görüyor tercih ediliyor diye genel bir kaide yok olamaz o zaman dünya genelinde amatör balıkçılıkta ne işi var surf kamışın ?
    Ben eminim ki trofeli güzel avlara imza atacaktır raporlarını birlikte okuduğumuzda ki düşünceler ne olacak oda merak konusu :)