Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lineaeffe Egon Surfer 200 GR.

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında blaze tarafından paylaşıldı.

1. blaze

blaze Aktif Üye

Merhaba,
    http://www.avmarketi.com/asp/product/193415/Lineaeffe-FF-Egon-Surfer-4-20Mt-210Gr-Olta-Kamisi

bu kamışı web üzerinde yaptığım araştırmalarda gördüm ve özellikle ağırlığının düşüklüğü nedeniyle almaya karar verdim fakat satınalmaya gittiğimde oradakilerin önerisiyle im casting kamış aldım.

Buna rağmen aklım egon surfer ve ağırlığında kaldı :) Şimdi ikinci bir kamış olarak bunu almak istemekteyim. Bir aylık tecrübemle yemli avın bana göre olmadığını ve rapala - çapari şeklinde boğazın Anadolu yakasında kullanacağımı söyleyebilirim.

Sizce bu kamışı almaya değer mi ? Im castingden farkı olur mu ? 300 - 350 TL bütçe için önereceğiniz başka kamışlar olabilir mi ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. γavuz

γavuz Daimi Üye

slmlar kardşm.. sana bir kaç öneri yapim hepside canavar gibi
    shimano forcemaster 3 parçalı serisi / shimano nexave tele serisi
    okuma salina 3 parçalı serisi / okuma trio tele serisi
    lineaeffe fury caster 3 parçalı serisi
    trabucco folgore 3 parçalı serisi
    Daiwa windcast 3 parçalı serisi

4. blaze

blaze Aktif Üye

Öneriletiniz için çok teşekkürler. Okuma salina 3 parça, lineaeffe fury caster ve okuma trio tele den birini alabilirim diye düşünüyorum. Bütçe olarakta salina çok uygun fakat acemi olmam nedeniyle parçalı kamış kullanımında sorun yaşamaktan korkuyorum. Tabii henüz rapala konusunda sahte yüzdürmekten öteye gidemediğim için her av günümün olmazsa olmaz tekniği istavrit çaparisinde ne kadar kullanabilirim bu kamışları emin değilim

5. γavuz

γavuz Daimi Üye

acemii hımmm.. o zaman daha ucuz bi kamış al bir kaç ay avcılık yap elin alışsın sonra yönel parçalılara veya daha iyi ürünlere..

6. blaze

blaze Aktif Üye

Aslında mevcut bir im casting kamışım var

7. γavuz

γavuz Daimi Üye

sen hiç kamış alma direk makinaya yönel.. bu kamış işini görür iyicene öğrenene kadar

8. blaze

blaze Aktif Üye

Makine alma konusunu da düşünüyorum ve okuma trio 65a ile okuma avenger 65 arasında kaldım

9. Taurus

Taurus Aktif Üye

Egon surfer kamışları inceledim kıyı avlarında kullanmak için 4.20 150 gr. izin dönemimde alamaya karar verdim. Boğaz'da kullanım için uygun olur mu tam kestiremiyorum ancak daha sert kamışların tercih edildiğini düşünüyorum.

Selamlar.

10. γavuz

γavuz Daimi Üye

blaze trio 65a var bende boğazda onu kullanıyom.. üzerinde 0.28 ip misina var cok memnunum valla

11. blaze

blaze Aktif Üye

Bugün trio tele kamış, salina kamış ve trio 65 makineyi inceledim fakat nasıl olsa bu sezonu kaçırdım diye düşünüp satınalma konusunda emin olamadım