Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

LINEAEFFE EXTREME SURF KAMIŞ MODİFİKASYON 1

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında shimano tarafından paylaşıldı.

1. shimano

shimano Daimi Üye

Merhaba arkadaşlar kamış sehbasında ılk denememi gercekleştirdim daha onceden pigment ebru boyası almıstım 3 tane (mavi,kırmızı,beyaz) ama kucuk kızım boyalarla cok hasır nesır oldugu ıcın elımde sadece sağlam mavı renk olan kaldı dıger sarı renk evde kızımın boyalarından once kamısımı guzelce zımpara yaptım takı matlasana kadar sonra beyaz parlak sıprey boya ıle guzelce boyadım kuruma ıslemı bıttıkden sonra sevgılı ersan abımın tavsıyesıyle aldıgım cadence kristal sır vernik ile guzelce boyanın ustunde hafıfce gezdırdım aldıgım yere onceden sormustum boya ıle bu malzemeyı karıstıra bılırmıyım dedım onlar hayır bu vernık boya ile karısıp tutmaz dedıler bende deneme yapıyım dedım korkularım vardı ya tutmazsa dıye ama tuttu cok sukur yakın zamanda pigment ebru boyası ıle 2 renği yada daha fazla renk karıstırıcam bakalım bu sefer nasıl olucak ısde arkadaslar yaptıgım ılk denemem umarım hosunuza gıder..

********************* VİDEO *****************

LINEAEFFE EXTREME SURF KAMIŞ MODİFİKASYON 1 - YouTube

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Ağustos 2012
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Sehpa görevini yapmış.
    Eline sağlık.

4. shimano

shimano Daimi Üye

Teşekkür ederim şeref abi sağolasın..

5. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

Custom Surf yapımına adım adım ve hızla ilerliyorsun Vural, çok güzel olmuş ellerine sağlık.

6. shimano

shimano Daimi Üye

Teşekkür ederim buluthan abi sağolasın Custom Surf yapımı gercekten cok zevli..